Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha iszonyatos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha iszonyatos szexhiányom van, de túl béna vagyok, hogy csajt szerezzek?

Figyelt kérdés
Egész nap ideges és feszült vagyok emiatt, már több mint egy éve nem volt semmi ilyen téren. Már az önkielégítés sem segít, mert azután is ugyanolyan ideges maradok. A kinézetemmel nincs gond, csak nincs önbizalmam...
2011. szept. 10. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokan megvetik, de ha nem a szüzességedet akarod elveszíteni, és csak szex kell, akkor szerintem simán menj el egy prostihoz. 10 ezerért márt kinézhetsz valami igényesebbet aki otthon vár. A célnak tökéletes.
2011. szept. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Velem is ugyan ez a probléma..:S 16/L
2011. szept. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Enis ilyen vagyok . pont ez a bajom mint neked de nem mennek el prostihoz.inkabb varok egy szep lanyra aki majd szeretni fog. 16f
2011. szept. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Úristen 16 évesen már f@sz kell a pic.sájába.... hova jut ez a világ istenem...(ez a 2. válaszolónak ment.)
2011. szept. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 malacka007 válasza:
verd ki!ha más nem jut az eszedbe!
2011. nov. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!