Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek örülne neki? Jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek örülne neki? Jó ötlet lenne?

Figyelt kérdés

Mingyár itt a karácsony és én meg a barátom táv kapcsolatban élünk.Sajnos én olyan buta vagyok ,hogy egy levelet nem tudok feladni,meg megtenni se merném,mert a szüleim nem engedik..13 éves lány vagyok. Szoval a gondom az ajándékkal van...Először sokat gondolkodtam,hogy vajon mit adhatnék neki így?! Hát ma felhozta nekem az ő témáját,hogy ma elszeretne kezdeni videózni .(youtube) Erre hopp. Mit mondott nekem?! Hogy a youtube csatornám tök jó,hogy már van 136 feliratkozóm,arra a pár videóra. ÉS AKKOR!!! ESZEMBE JUTOTT! Olyan videókat tettem fel ,amik a barátaimnak ajándékba készültek valamilyen alkalomból. Tehát arra gondoltam,hogy mi lenne,ha neki is készítenégy egy videót,amiben leírom az érzéseimet? Ez szerintetek jó lenne? Hogy elmondanám benne,menmyire szeretem és hogy fontos nekem ? Ha jó ötlet még mit tegyek bele? Képekre gondoltam és + zene ,de még mit írhatnék bele?

A segítséget előre is köszönöm!



2014. nov. 22. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Csinálj neki minecraft gameplay-t...
2014. nov. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Haha :D vicces vagy xdd azt szereti amúgy,de azért mégse adnám neki azt...
2014. nov. 22. 19:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet de legyen nem listázott mert ha jól tudom akkor csak linkkel lehet látni csak azért mondom mert ez mégis csak személyes
2014. nov. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló ! A te válaszodat nem értem. Elmondanád kicsit érthetőbben?:D
2014. nov. 22. 19:26
 5/8 anonim ***** válasza:
Megnézhetek egy pár videót? :) Ha linkelsz priviben, megköszönöm . :) Amúgy jó ötlet, amit írtál, csak ne sablon szövegeket, Coelho idézeteket tegyél bele, hanem valami egyedit, kreatívat.
2014. nov. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Legjobb barátnőmnek :): [link]

Nem is akartam sablonozni semmit sem:)

2014. nov. 22. 19:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez nagyon aranyos. :) Szerintem sokkal értékesebb, mint egy megvett akármi. Csak a helyesírásra figyelj oda jobban.
2014. nov. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen ,sokan mondták,hogy értékesebb .:) és igen a helyesírás az ott nem ment :D
2014. nov. 23. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!