Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy 19 éves srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 19 éves srác örülne egy ilyen estének? Rossz ötlet?

Figyelt kérdés
A barátom 1 hónap múlva lesz 19.. sokat gondolkoztam hogy mit vegyek neki,de végül arra tettem le a voksom,hogy főzök neki valamit vacsira,sütök mellé egy tortát,aztán fürdő egy kis pszgővel/borral,beujjitok egy szexi fehérnemüt,és egy vad éjszaka.:)

2013. febr. 25. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

kaja, pia, szex


nem is kell több :D

2013. febr. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha csak nem valami teljesen romantika ellenes a srác akkor tetszeni fog neki :) 22/F
2013. febr. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

első kommentelő: tipikus pasis gondolkodás.. :D

második kommentelő: eléggé romantikus alkat.:)

2013. febr. 25. 16:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Te ismered ot, biztosan tudod, hogy mennyire vevo az ilyesmire.


Ha szemelyes velemenyt is irhatok: nekem tetszene, sokkal jobban, mint ha mondjuk kapnek valamilyen sablon targyi ajandekot, de csak akkor, ha nem esik tulzasokba a partnerem mondjuk egy tonna mecsessel, rozsaszirmokkal, egy rakas illatgyertyaval es repeat-re allitott Enyaval a CD-lejatszoban... szoval csak izlesesen, finoman, a "kevesebb tobb" es a mertektartas iranyelveit figyelembe veve.


De ismetlem: neked kell ismerned a baratod ilyen iranyu igenyeit.

2013. febr. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Joe Makepeace ***** válasza:
Benny Hill show!
2013. márc. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!