Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy elhagytát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy elhagytátok a volt párotokat és utána megbántátok? Ha igen, miért? Lehetett rajta segíteni?

Figyelt kérdés

Részletes hozzászólásokat várnék ebben a témában :)


Az érdekel, amikor volt egy kapcsolatotok, de elhagytátok az illetőt. (Itt érdekelne az elhagyásnak az oka.) Később megbántátok, hogy elhagytátok, utólag máshogy értékeltétek?


Mit változtatnátok rajta, ha lehetne még?


2014. nov. 22. 19:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen. Nem volt egyszerű kapcsolat,sokat utazott. Féltékeny voltam,mint a fene,főleg,hogy képeket rakosgatott fel lányokkal,sok buli képet,amin látszott,hogy tök jól érzi magát. Amikor együtt voltunk ritkán ment el a barátaival,meg a barátai nem is kedveltek engem,én utáltam bulikba menni,nem vagyok olyan. Másik,hogy ő nagyon jól néz ki,sokan oda vannak érte,én meg átlagos vagyok,vagy az alatti,így sokszor rosszul éreztem magam,főleg amikor láttam,hogy egyesek,hogy néznek rám.

Azért bántam meg a szakítást,mert megtudtam attól a lánytól akiről képet rakott fel,hogy sokat beszélt rólam és arról,hogy én vagyok az első lány akibe bele szeretett jó hosszú idő után. Békülés már nem lehetséges,mert szakításkor minden hülyeséget a fejéhez vágtam,gonosz dolgokat,amiket nem is gondoltam komolyan...

2014. nov. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 BlackSword ***** válasza:
nem, nem és nem... És nincs mit kifejteni...
2014. nov. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!