Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, volt már, hogy elhagyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már, hogy elhagytatok egy fiút, mert elmúlt a szerelem, és utána megbántátok?

Figyelt kérdés
De úgy istenigazából, hogy az embernek kedve lenne belehalni a fájdalomba és a bűntudatba. Persze nem egy évvel utána, mondjuk néhány hónappal azután jöttetek rá, hogy életetek legnagyobb hibááját követtétek el? :S
2010. máj. 3. 14:06
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Ilyen nem volt, nincs és nem lesz.
2010. máj. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam ilyen helyzetben de én fiú vagyok.Csak az azért furcsa hogy csupán 1 hónapután tünt fel hogy fáj nélküle.(én mellesleg 1 óra után rájöttem)De az függ attól hogy menyire vagy elfoglalt, mennyit törödsz vele, vagy látad egy másik lányal és fáj hogy nem téged kényesztet? Szóval nem mondom hogy mindenkivel megtörténik az ilyen, de gyakori.
2010. máj. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
igen volt.. de még most sem tudom hogy visszamenjek hozzá, vagy ne. :S
2010. máj. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Miért nem tudod, ha megbántad? :)
2010. máj. 3. 23:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, megbántam.
2010. máj. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
sajna jah :S
2010. máj. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Volt,már 2 perccel utána megbántam ahogy láttam elmenni :/ Azóta is nagyon bánom :(
2010. máj. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De ha ennyire bánjátok, akkor miért nem tesztek semmit? Büszkeség, vagy félelem? Vagy mi?
2010. máj. 11. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!