Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felejtős a fiú, vagy még van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felejtős a fiú, vagy még van rá esély, hogy nem ilyen bunkó?

Figyelt kérdés

Neten egy ideje már beszélgetek egy fiúval, és pár napja találkoztunk is élőben. Hát mit ne mondjak, kicsit csalódott voltam. Jó, neten sem tűnt egy gentleman-nek, de aranyos volt. Oké, most így élőben is aranyosan viselkedett, meg ugyanúgy mondott cuki dolgokat, mint ahogy neten is, stb.. , csak néha olyan bunkónak tűnt, mintha én is csak egy fiúhaverja lennék.

Miután elköszöntünk egymástól (nem volt csók, se puszi, hanem csak mosolyogtunk egymásra, majd megfogta a vállam), nemsokkal írt már, hogy minél hamarabb szeretne újra találkozni velem. Meg azt is mondta, hogy elköszönésként meg akart volna csókolni, csak nem tudta, hogy örülnék-e neki, meg én is mondtam neki, hogy néhol kicsit bunkónak tűnt. Azt mondta, hogy a következő találkozón megpróbál aranyosabb lenni, stb.. Ezt leszámítva aranyos fiú volt, meg nem volt tolakodó, úgy értem, nem akart tapogatni már rögtön első randin meg ilyesmi.

Én még szeretnék vele találkozni, csak másik városban lakik, és erről a találkáról sem szóltam a szüleimnek, csak a haverjaim tudtak róla, akik a közelben voltak. A legközelebbi randiról már szólnék anyának, csak nem tudom, hogy megmondjam-e, hogy már találkoztam vele élőben, és nem volt semmi baj (ami megnyugtatná és elengedne). 18 vagyunk mindketten


2014. nov. 22. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Én még adnék neki egy esélyt, értékelném, hogy nem hamarkodta el a dolgot és hogy ne legyen bunkó a jelenlétedben biztos fog változtatni ha akar.

Sok sikert.

2014. nov. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

:) Édi vagy.

Minden oké, hajrá!

2014. nov. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehet mert feszült, azért viselkedett így.

A szülőket kihagyhatod, max mondod, hogy lesz randi, ennyi az egész, kicsit mesélhetsz róla, de szakadjanak le rólad, 18 vagy.

2014. nov. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
találkozzatok még egyszer és majd utána dönts
2014. nov. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
miben volt bunkó?
2014. nov. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
pl az, hogy az elején én arcra puszit adtam volna neki, de ő csak egy sima szia-val elintézte, meg a találkozó alatt nyomkodta a telóját, ami kicsit zavart. Jó, nem végig, hanem csak néha, meg olyankor is a haverjával beszéltek, aki tudta, hogy velem találkozik a fiú. Meg még pár apróság miatt tűnt kicsit bunkónak nekem, bár lehet, hogy én várok el túl sok mindent.
2014. nov. 22. 20:58
 7/7 anonim ***** válasza:
A szias dolgot ne nézd bunkóságnak, mert lehet h ő így szocializálodott h csak az igazán közeli embereknek köszön puszival a többi mondjuk az.
2014. nov. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!