Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúknak miért tetszenek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúknak miért tetszenek a vékony és sportos lányok?

Figyelt kérdés

2014. nov. 22. 20:59
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
69%

mert 1 gyerekkorától sportoló lány fegyelmezettebb,kevésbé hisztis és az is esélyes,hogy amikor eléri a 25-26 éves kort és kicsit lassul az anyagcseréje akkor nem változik zsírosbödönné,hanem változtat az étrendjén,alkalmazkodik a megváltozott helyzethez és marad ugyanolyan jó csaj.

vagyis hosszabb távon jobb befektetés,mert sokkal több ideig marad meg szép és egészséges csajnak.

2014. nov. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Mi a szép egy vékony, vagy izmos nőben?
2014. nov. 22. 21:36
 13/27 piriiiiii ***** válasza:
57%
Szerintem a vékonyban semmi, de egy izmos alak, ha nem veszti el a nőiességét (tehát nem minden porcikája izom...), akkor az jó tud lenni.
2014. nov. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
41%

evolúciósan az egészséges testhez vonzódunk.

az egészséges testen vannak izmok,vagyis formák és ideális a testzsírszázalék.

tehát minden adott ahhoz,hogy eredményesen teherbe essen,kihordja a gyereket és vele maradjon sokáig.

lényegében ez a vonzalom oka.

de ha ismersz túlsúlyos párokat a legtöbb ha gyereket akar az max lombik bébi lesz,mert az elhízástól,nem diagnosztizált glutén érzékenységtől,egyszóval a civilizációs betegségek megakadályozzák a teherbe esését.

2014. nov. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
38%

A sovány és a kövér között azért még van némi átmenet...

Nekem nem jönnek be annyira a modell alkatú lányok, sem az izmosak/szálkásak. A vékony derék-széles csípő tetszik, ami formás, nem túl vékony, nem is kövér hanem nőies. Függetlenül attól, hogy sportol-e. Nyilván aki egész nap ül és chipset zabál az hosszútávon meghízik, ezért természetesen jó az, ha egy ő szeret vigyázni az alakjára de azért nem kell túlzásba vinni. A nagyon vékony meg sportos lányokról nekem valahogy az jut mindig eszembe, hogy salátát zabálnak egész nap, és sírnak az önbizalomhiánytól.

2014. nov. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
mármint csirkemellet esznek nem salátát.
2014. nov. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim válasza:
67%
Mert jó a seggük!
2014. nov. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 veriszitasz válasza:
Én lány vagyok, de nekem is inkább a sportos, vagy csak a picit husibb fiúk tetszenek. Gondolom hasonlóan a fiúk is.
2014. nov. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:
Legyen sportos, vagy legyen kicsit gömbölyded, vagy sportos és gömbölyded. A divatmodelleket nézni sem szeretem. Ez nem vicc.
2014. nov. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
42%
Ez csupán gusztus kérdése! Van akinek ez tetszik, és van akinek az! Személy szerint és a nem kövér, de nem is vékony csajokat szeretem. Ne legyen se csont, se bödön! Én személy szerint gusztustalannak tartom ha egy ormótlan nagy zsíros feneket látok! Egyáltalán nem jön be! Meg amikor már a narancsbőr effektus előjön, már az sem! És nem azért mert egészséges vagy sem! Egyszerűen nem tetszik! De van aki erre gerjed! Ez olyan mint amikor egy pasi rájön arra, hogy meleg! Még maga előtt is szégyenli, és nem akar meleg lenni, de mégis az lesz! Ezzel nem pártolom őket, de ha nem előttem és utcán csinálják,akkor nem érdekel! Hát ennyi. Vissza térve a témához, van egy barátom aki csak dagi csajokkal élt eddig!Neki az jön be!A srác kb 50 kiló. Volt olyan nője aki 120 volt!
2014. nov. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!