Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok szexualitáson...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok szexualitáson kívül képtelen bárkit is közel engedni magamhoz? Baj van velem?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok. Önbizalmam rengeteg van, szeretem önmagam, és társasági ember vagyok. Sok ember van, akivel jóban vagyok, de ennél a szintnél eddigi életem során képtelen voltam közelebb kerülni valakihez. Rengetegen szerettek volna tőlem többet, amely csak növelte az önbizalmam, de egyszerűen egy belső erő megakadályozta, hogy kihasználjam a szerelembe esés lehetőségét. Apropó, szerelem: nem hiszek az "igaziban", nem szeretem a romantikát, és azokat az embereket sem szeretem, akik szeretik. Szeretem a racionális gondolkodást, az értelmet, a tudást, a logikát, a kézzel fogható dolgokat. Egy ideális párt mindig is olyannak képzeltem el, mint egy barát, testiséggel fűszerezve. Volt is ilyen "jelentkező", de egyszerűen senkit sem éreztem megfelelőnek, vagy elég jónak hozzám. És nem azért, mert felsőbbrendűnek gondolom magam, csak egyszerűen hátráltam, amikor több kellett valakinek belőlem/tőlem. Sajnos ezzel párhuzamban túlfűtött vagyok szexuálisan (szerintem kódolva van belém), így a szüzességemtől megváltam 16 évesen, ám attól a sráctól sem akartam soha semmit sem, ő viszont igen. Pedig okos volt, jól is nézett ki, de egyszerűen jött ez az "engem hagyjatok békén" effektus, és viszlát. Sokak szemében tökéletesen betöltöm az érzéketlen lány szerepét. Mások szerint rideg vagyok, tárgyakhoz, fogalmakhoz, zenékhez, képekhez vonzódom, emberekhez csak szexuálisan. Szeretem, hogy szabad vagyok, azzal "kavarok" akivel akarok, viszont néha napján - mint most is - beugrik, hogy esetleg valami gond van velem. Rejtély, hogy miért nem tudok esélyt adni, miért nem tudok érzelmileg kötődni egy emberhez. Lehetnék én is egy olyan ember, aki jól érzi magát egy párkapcsolatban, de egyszerűen nem megy. Mit gondoltok erről?
2014. nov. 22. 22:46
1 2
 1/11 RRR ***** válasza:

rideg és merev vagy

félsz valakihez tartozni ill szeretni

2014. nov. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, ez lenne a tartalma annak, amit írtam.
2014. nov. 22. 22:48
 3/11 anonim ***** válasza:
Azt hogy én is ilyen vagyok, és még mindig nem sikerült teljesen elfogadnom, pedig néhány évvel idősebb vagyok tőled.
2014. nov. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Beképzelt, és érzéketlen vagy, ennyi az egész

Ott voltak a lehetőségek, te nem éltél vele, akkor meg ne csodálkozz ezeken...

Én az ilyen embert nem tisztelem, ugyanis aki képtelen érzéseket kimutatni számomra halott ember

Az embert meg az érzései teszik azzá, aki éppen az

2014. nov. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 RRR ***** válasza:

akkor itt a válasz

vagy megváltozol

vagy így maradsz

rajtad áll

2014. nov. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
# A véleményt köszönöm, a válaszod első fele viszont a kérdésem átfogalmazása...
2014. nov. 22. 22:56
 7/11 A kérdező kommentje:
#4-et akartam írni.
2014. nov. 22. 22:56
 8/11 RRR ***** válasza:

azért ne búsulj idővel ez változik

ill ,ha szerelmes leszel

2014. nov. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen, ugyanakkor ezen nem lehetett mit átfogalmazni

Csak akkor tényleg ne engedj magadhoz senkit közel, mert a másik fél nagyon megszívná veled...

Max csak dugni, mint eddig

Egy meglátás: talán ha előbb érzelmi életet próbáltál volna kialakítani, és nem egyből a szüzességed elveszteni, lehet nem itt tartanál

De nekem mindegy én nem ítélkezem, azt csinálsz az életeddel amit akarsz

2014. nov. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát az biztos hogy van benned egy nagy adag szociopatákra jellemző tulajdonság.
2014. nov. 23. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!