Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokan gondolkodtam, régen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan gondolkodtam, régen az összes csajom szexmániás volt. Vajon miért vonzodtam ezeket a nőket magamhoz?

Figyelt kérdés

Vol 3 komoly kapcsolatom,ami több évig tartott,most már menyasszonyom van,akivel harmonikus az életünk.

Viszont néha ha meglátom a volt csajaimat,akkor eszembe jut ez az.Rájöttem így visszagondolva,hogy az összes csajom eddig szexmániás volt.Mindegyik egytől egyig,nem volt elég egyiknek sem a napi 2 szex,volt olyan aki még az ötödik után is akart szexelni,teljesen mindegy volt hogy kellene csinálni.Volt hogy fényes nappal egy parkba akarta hogy megdugjam.A lényeg a lényeg,hogy mindegyik szexmániás volt,de valahogy elgondolkodtam,hogy vajon ezeket a nőket miért vonzodtam magamhoz?Tudom sok férfi örülne hogy ha ilyen nője lenne.


2014. nov. 20. 11:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Te biztos munkanelkuli vagy aki raer hulyesegeken gondolkozni.
2014. nov. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Első the best :D
2014. nov. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok munkanélküli,inkább úgy fogalmaznék,hogy jelenleg kevés a munkám,és unatkozok a munkaidőmben!!:)
2014. nov. 20. 11:16
 4/6 anonim ***** válasza:
adjak munkát? :D mert nekem van, csak még nem csinálom :D
2014. nov. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jó pénzért adhatsz:D
2014. nov. 20. 11:22
 6/6 anonim ***** válasza:

Az Én párom is ezt mondta, vagyis Én kérdeztem, hogy minden nője ennyire szexmániás volt, vagy csak Én? :D

Azt mondta, hogy mindegyik :D

2014. nov. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!