Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a csajról, meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a csajról, meg erről a kapcsolatról? Kinek van igaza?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel elmentünk élményfürdőbe, nagyon vártam, gondoltam elleszünk, elbeszélgetünk, lazulunk, mint egy pár ugye. A termálmedencében ültünk, én pedig - mint egy barátnőt - öleltem, nagyon jó volt, hogy ott van velem, gondoltam érdemes volt eljönni. De ő ezt nem így gondolta. Ő kiakadt, hogy ő vízicsúszdázni jött, és nem összebújni, mert az nyálas. Én csak néztem, hogy bocs hogy a barátnőmként tekintek rád, ő meg mondta, hogy "szerelmeskedni" otthon is lehet, de inkább otthon sem. Aztán meg mondta, hogy menjünk csúszdázni, a vége felé én már a csúszdatorony mellett ültem, ő meg csúszkált, mint egy óvodás. Úgy éreztem, mintha az infantilis húgommal lennék, pedig én a barátnőmmel jöttem, akivel beszélgetni, kellemesen úszkálni akartam egész nap, együtt, kettesben, de ő még el is beszélgetett más csúszókkal odafent. Folyton kérte, hogy menjek én is, mert nem akar egyedül hagyni, de ő nem akar ölelkezni egy élményfürdőbe, amire kifizette a pénzt, és amúgy sem az ő világa. Én viszont a bújósakat, aranyosakat szeretem, akik mindig ott vannak mellettem. Úgy éreztem, mindjárt hazamegyek és megszakítom vele a kapcsolatot. Szerintetek szeret? Jogos volt a részéről? És részemről? Mit gondoltok erről?

20F 18L


2014. aug. 4. 12:19
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
84%
A barátnődnek van igaza! Bocs, ez fáj tudom, de neki adok igazat most! Nem enyelegni mentetek, hanem élményeket gyűjteni.
2014. aug. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
77%

Elsőnek igaza van.

Ennyi erővel otthon a kádba szerelmeskedjetek inkább.

2014. aug. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
70%
Barátnõdnel van igaza.
2014. aug. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Barátnõdnek*
2014. aug. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Most is írta, hogy hú de idegesítő voltam tegnap, miért nem azért mentem az élménybe, amiért a legtöbb normális ember. Csúszdázni. Meg 10 méter magasról ugrálni a vízbe. Húha.

Hát, bocs... Most hatalmasat csalódtam a világban. Tényleg idegesítő lehettem? Bocsánatot kérjek tőle?

2014. aug. 4. 12:28
 6/26 anonim ***** válasza:
5%

Ultra gáz a csaj, és lapát...

Aki egy kapcsolatban nem azt nézi, hogy hogyan tudna minél jobban a párja kedvében járni, kedveskedni neki, az nem szeret,hogy haverként se kezel az is tuti, mert simán lecserélt másra még ha csak beszélgetés szintjén is, de hogy még a pénzt is felemlegette így már féregszintre esett vissza a szememben...

Az ő részéről semmi sem jogos, a Te részedről jogos számára a szakítás...

2014. aug. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
95%

Mind a ketten máshogy képzeltétek el a dolgot. Borzasztóan fiatalok vagytok, megértem, hogy a barátnőd még csúszdázni akart, nincsen ezzel semmi gond. Majd 30 évesen nem fog annyit szaladgálni.

Szerintem ezért kár lenne szakítani, de mondd meg neki, hogy ez neked nem esett jól.

2014. aug. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
4%

Bocsánatot?

Eszedbe ne jusson, menjen a--ba.. parRaszt!

2014. aug. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
És különben meg nem szeretem a csúszdákat. Nem értem mi a jó abban hogy egy csőben csúszol pár percig aztán meg majdnem megfulladsz annyira fejbevág a víz és mindened telemegy vízzel meg beütöd mindened. Mintha betonba esnél. Ő meg ezt csinálta egész nap, és még mindig nem unta meg.
2014. aug. 4. 12:31
 10/26 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem az utolsónak teljesen igaza van:) én is úgy gondolom h NEKED van igazad és egy 18éves csaj ne gyerekeskedjen már ennyire:)
2014. aug. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!