Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire befolyásolja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire befolyásolja a párkapcsolatodat a zene?

Figyelt kérdés

Fontos ugyanazon stílus(ok) szeretete vagy tolerálod, mert más tulajdonságok elnyomják?


Mennyire meghatározó a zene az életedben?

Napi szinten mennyi időt töltesz zenehallgatással? (kiegészítő tevékenységként is, pl. meló, tanulás/egyéb közben)


Mi a véleményed az alábbiról?


Mondhatni mindenevő...

leggyakrabban magyar underground rap, dnb, dubstep (nem populáris kula, mert attól a hideg rázza, hanem pl nit grit), psytance/goa (az előző zárójeles itt is érvényes).

Alkalmanként visszanyúl a régihez (pl. oakenfold 2000 körüli mixek, brooklyn bounce, kai tracid stb...) Egy Tankcsapda koncerten is nagyon jól érzi magát...


Amit leírtam, az kb 1%-ban adja vissza a dolgokat. Ja, az utolsó kérdésre csak az válaszoljon, aki tudja mik ezek és nem gugli, aztán hirtelen nem tetszett, szóval lassan a harminchoz közelítenek (tisztelet a kivételnek, ha egyáltalán tizenakárhány évesen van ilyen).


Na?



2014. nov. 23. 04:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nagy Disztraktor-rajongó vagyok, és örülnék, ha a barátnőm is bírná a trú agrár metált :(


22F

2014. nov. 23. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Hm...

akkor úgy néz ki, hogy nem csak én vagyok ilyen "elvetemült"...

:-)

2014. nov. 23. 04:41
 3/17 anonim ***** válasza:
Imádom a zenét, nincs olyan nap, mikor ne hallgatnék egyet se. Párkapcsolatban nem fontos, hogy megegyezen a zene ízlésünk, de azt nem tűröm, ha leszólják az ízlésemet, csak mert szeretem a rock minden műfaját, és "az már rég nem menő".
2014. nov. 23. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Az én zenei ízlésemet egy lány sem bírja:)


Szerintem nem számít.

2014. nov. 23. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Igazából az enyémet sem...
2014. nov. 23. 05:32
 6/17 anonim ***** válasza:
Na,mondj egy zenét:)
2014. nov. 23. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Amit nem bírt eddig egyik csajom se?


Előadók:

Nit Grit

Goa Gil

Royksopp

Nathan Fake

Ozgur Can

Trentemoller

Siska

Barbár Fivérek

Tkyd

Neelix


régebbiek:


Oakenfold

Robert Miles

Yahel

Prodigy


Csak hogy az ismertebbeket említsem...


Persze nem mindenkinek nem tetszett az egész egyszerre, de mindenki leszólta kb a 90%-át.

2014. nov. 23. 05:46
 8/17 anonim ***** válasza:

Nálam fontos szempont a zene párválasztásnál. Legalábbis sokkal, de sokkal szimpatikusabb lesz az illető, ha ugyanolyan a zenei stílusunk, vagy nagyon hasonló. Nem azt mondom, hogy nem fogadnék el valakit, mert más zenét hallgat (de a többi téren akkor nagyon egyeznünk kéne), de nagyon örülnék ha hasonló lenne a stílusunk, szerintem ez sokkal jobban összeköti a két embert.

Suli közben naponta kb. 3-4 órát hallgatok zenét, hétvégente kb. egész nap, ha otthon vagyok.

Amúgy én a technoban, minimalban vagyok nagyon otthon. Amelyik műfajokat annyira mélyen nem ismerem, de szeretem hallgatni, azok a trance, azon belül psytrance, hi tech psytrance, dark psytrance, acid trance, akkor dub, dubstep, dnb, azon belül inkább neurofunk stílusúakat, drumstep, chillstep, uk garage, rapben is vannak, amik tetszenek, de nem ismerem a subgenre-kat. Meg még van csomó szám, amikről nem tudom milyen műfajba tartoznak pontosan, nem kerestem fel őket. Rockot is valamilyen szinten szeretem, 60-as 70-es évieket, meg ilyen alternatív rockot. De ahogy említettem, nekem a techno az első. Más fajta bulikon nem tudom úgy elengedni magam, mint egy tehcno bulin. Ja de trance-et kivéve, ott kitombolom magam :D

18/L

2014. nov. 23. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Tipikus lány gondolkodás.... A zene élet halál kérdése...
2014. nov. 23. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én rockot, metalt, punkot...stb hallgatok, a barátom meg inkább klasszikus, vagy nagyon néha elektronikust. De ez nem befolyásol semmit, mert van, hogy tetszik a másik zenéje is :)
2014. nov. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!