Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire befolyásolja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire befolyásolja a párkapcsolatodat a zene?

Figyelt kérdés

Fontos ugyanazon stílus(ok) szeretete vagy tolerálod, mert más tulajdonságok elnyomják?


Mennyire meghatározó a zene az életedben?

Napi szinten mennyi időt töltesz zenehallgatással? (kiegészítő tevékenységként is, pl. meló, tanulás/egyéb közben)


Mi a véleményed az alábbiról?


Mondhatni mindenevő...

leggyakrabban magyar underground rap, dnb, dubstep (nem populáris kula, mert attól a hideg rázza, hanem pl nit grit), psytance/goa (az előző zárójeles itt is érvényes).

Alkalmanként visszanyúl a régihez (pl. oakenfold 2000 körüli mixek, brooklyn bounce, kai tracid stb...) Egy Tankcsapda koncerten is nagyon jól érzi magát...


Amit leírtam, az kb 1%-ban adja vissza a dolgokat. Ja, az utolsó kérdésre csak az válaszoljon, aki tudja mik ezek és nem gugli, aztán hirtelen nem tetszett, szóval lassan a harminchoz közelítenek (tisztelet a kivételnek, ha egyáltalán tizenakárhány évesen van ilyen).


Na?



2014. nov. 23. 04:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

10-es vagyok

és azt még elfelejtettem írni, hogy én állandóan zenét hallgatok. Utazás, írás, olvasás, festés, rajzolás, tanulás, szóval állandóan :D

2014. nov. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én leszarom ha mást hallgat, csak ne akarja rámerőltetni a saját szarját.
2014. nov. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
En folyamatosan zenet hallgatok. Szerintem nem kell feltetlenul egyeznie a zenei izlesnek, de jo ha legalabb hasonlo. Am addig, mig nem akarja ram eroltetni a sajatjat es nem szolja le az enyemet.
2014. nov. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Zenész vagyok. Így tényleg az életem meghatározó része a zene. De a párom nem ez alapján választom.
2014. nov. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
#8 Ez igen! Le a kalappal!
2014. nov. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem csak zenében, hanem minden másban fontos, hogy ugyanazon a véleményen, érdeklődési körben legyenek. Ha valaki él-hal a komolyzenéért, de a barátja sem egy opera-előadásra, sem egy zeneakadémiai koncertre nem hajlandó elmenni, és még csak hajlandóságot sem mutat arra, hogy érdeklődik, és idővel esetleg megszereti (mert meg lehet), akkor annak a kapcsolatnak semmi értelme nincs, az nem kapcsolat.
2014. nov. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!


Hasonló eredményre számítottam, szóval ahány ember, annyi...


#9iTipikus lány hozzállás? Hm...

26 F vagyok és azért született meg a kérdés, mert Páromra átragasztottam rengeteg zenei műfajt, ami addig ismeretlen volt számára. Mivel teljesen más helyen (330 km-el arrébb) és teljesen máson (10 évvel idősebb) nőttünk fel, ezért nálunk ez kérdés.

Mármint nem kérdés, mert toleráljuk egymás ízlését, de néha komoly tervezést igényel, hogy milyen koncertre menjünk, hogy mindketten a lehető legjobban érezzük magunkat.

Írtam a dubstepet. Ez az egyik legfiatalabb zenei irányzat és a tinik körében közkedvelt. Annyi a gond az egésszel, hogy egy mai tini minden olyan zenére "dábszteppel" amibe van 2 nem egyforma ütem. Mondják egyen-ketten, hogy ilyet hallgatsz? Majdhogynem "b*zievagy"... Viszont én már akkor is ezt hallgattam, mikor még csak születőben volt a dubstep angliában. Egyébként a dubstepnek titulált zenék kb. 75%-át utálom...

Ugyanez van más zenékkel is.

Ott van még a hungarian folk dnb vagy akármilyen folk dnb. Nekem nagyon tetszik, viszont nem találkoztam még olyan emberrel, akinek bejönne, pedig Miskolctól, Sopronig szinte mindenhol laktam már.

Persze nem tetszhet mindenkinek minden, sőt...

Ezért is kérdeztem.

2014. nov. 26. 06:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!