Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Ha buliban vagytok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ha buliban vagytok és 1 pasival táncoltok aki bejön nektek és érzitek h neki áll a bré, szerintetek az ciki vagy izgatónak találjátok? Nemet és kort is írjatok.

Figyelt kérdés
2010. jan. 29. 19:44
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
64%
csajoktól kérdezed de nemet és kort? xD
2010. jan. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
jah télleg xD de látod csak te vetted észre.. a többiek nem figyeltek rá :D Már ez olyan megszokott :D
2010. jan. 29. 20:56
 13/22 anonim ***** válasza:
62%
20.00-ás. jó nagy hülye vagy. most itt nem az egyházi kórus előadásáról van szó, hanem egy buliról. mondjuk nekem ahhoz, hogy ágaskodjon nem elég a sima tánc. de ha elcsattan néhány szenvedélyes csók + szorosabban "összebújunk", akkor viszont nincs megállás, kőkeményre dagad a bré! szerintem ez így normális. ha ettől nem lennék bevetésre kész, az már régen rossz :D
2010. jan. 30. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
71%

19 éves... 15 évesen Barbie-zni?? Te akkor még azt játszottál?? Háhá... Én inkább csöndben maradtam volna, oda mennek ahova akarnak, és úgy rázzák magukat ahogy akarják.

Amúgy nekem is bejön (:

17/L

2010. febr. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
57%
hallod, mostanába nem barbi babával játszanak hanem fa**al :D...ezek totál betegek LOL
2010. febr. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
46%
áll a bré..brühühühü
2010. febr. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
46%

jah tudom és én vagyok az elb@szott kis hülye, mert szerintem 15 évesen nem ezt kéne csinálnia..úgy tűnik a kis 17 éves barátnőm akkor már rég benne volt az iparban, azért szólt le, gondolom ő is több f@szt fogott már mint kilincset..nah mind1

amúgy nem, 15 évesen nem barbiztam, csak nem arra mentem, hogy minél többen meg akarjanak dugni

2010. febr. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
50%

Az nem lehet, hogy közben másik fiút nézett és felállt rá a farka? o.O


/Foxy Fox/

2010. febr. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
29%

nem vagyok egy ribanc, de azért bejön :DD főleg ha tetszik a srác. ha a srác nem tetszik, akkor viszont kinevetem :$ szégyen. de ez van.

17/L

2010. febr. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
nekem bejön végülis akk erzem hogy izgatónak talál )
2010. márc. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!