Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek mitől áll fel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek mitől áll fel a farkatok?

Figyelt kérdés

2014. nov. 23. 11:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy szép női test látványától, vagy ha van valami alap a fantáziálgatáshoz.
2014. nov. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
igazi ribiktől, akikkel d.gni jó de együtt élni nem
2014. nov. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
29%
nekem mindig brutál merev lesz, ha megujjazzák a fenekem :))
2014. nov. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Sokmindentől, de ha egy konkrét nőre gondolok aki régóta tetszik akkor mindig.
2014. nov. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%
a töltött káposztától
2014. nov. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Jobb ismerős csajok, nagy mellek, nagy fenék, szép csípő, bájosabb arcok, szép haj...


Néha meg csakúgy itthon mikor torna után leülök és még izzadt vagyok de tudom hogy mondjártmegyek zuhanyozni meg időnként mikor tökéletes rendet raktam mindenem a helyén, gépezek és tudom hogy mndjárt alszom és tök jó napom lesz holnap :)

2014. nov. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
48%

Az erekció vagy merevedés esetén a pénisz megkeményedik, megnagyobbodik és megemelkedik: ez a férfiaknál szexuális izgalom esetén gyakran előfordul. Az erekció teszi lehetővé a közösülést. Mivel a hímvessző belsejét különleges, szivacsos, üregekkel átszőtt szövet alkotja, ha ezt vér tölti ki, a hímvessző megduzzad, erekció lép fel. Nyugalmi állapotban a pénisz hosszúsága egyénenként változó, de átlagosan felnőttkorban 12-17 centiméter.

A férfiak pénisze – különösen a fiatalok esetében – akkor is megmerevedhet, ha nem éri különösebb ingerlő hatás. Ez a spontán merevedés: a férfiak tesztoszteron-szintje ugyanis hajnali órákban, a nyugodt alvás időszakában a legmagasabb. A spontán merevedés általában azokkal a kamaszokkal fordul elő, akik még nincsenek tökéletesen tudatában hímvesszőjük funkciójával. Folyamatosan változó hormonháztartásuk időnként merevedést okoz.

2014. nov. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

ezt honnan másoltad?


elég lett volna annyit begépelned magadtól, hogy néha semmi különösebb oka nincs.

2014. nov. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Rákerestem csak gondoltam a szakszerű oldal is érdekel. Azért írtam ki... Amúgy 10/9 x Szép Nőtől... :D :D :D
2014. nov. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
túled
2014. nov. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!