Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam neki hogy tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Egy fiúnak tetszem és amikor próbálkozott akkor hidegen hagyott és nem nagyon foglalkoztam vele. Valami miatt most nekem megtetszett és mostanában nem csak ő ír rám hanem én is és próbáltam célozgatni neki de szerintem nem esik le neki. Szerintetek elmondjam neki?

2014. nov. 23. 11:05
 1/7 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2014. nov. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
15-16
2014. nov. 23. 11:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyszer egy férfi megértett egy nőt de mire megértette a nő meggondolta magát. (Ezért hullott ki a hajam...) Ne mond el neki ő a férfi elvileg ezért még próbálkozni fog ha tényleg az, aztán véletlenül legközelebb pont igent mondasz és öröm boldogság... Hajrá Cicu!!!
2014. nov. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Most látom a korotokat akkor meg még több időd van várni nehogy elmond neki... :D :D :D
2014. nov. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Okés :) erre én is gondoltam hogy de hát ő a fiú :) Az elején akart velem találkozni de én mindig kitaláltam valamit hogy miért nem tudok vele találkozni és egyáltalán nem is érdekelt de ő folyton csak rám írt. Most 1 hónap után megkérte hogy találkozzak vele és most igent mondtam és találkoztunk is. Egyik haverja mondta is hogy neki ez volt élete legszebb egy órája pedig csak beszélgettünk, és már suliba is oda akart jönni hozzám de látta h osztálytársamékkal beszélgettem és nem akart zavarni.
2014. nov. 23. 11:14
 6/7 anonim ***** válasza:
1: nagyon szőke vagy . 2: tipikusan mindenen egy évig problémázok lány 3: de most komolyan, honnan találja ki? A fiúk buták
2014. nov. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki! Szerinted ennyi elutasítás után mennyire lehet bizonytalan???Persze ő a fiú, de szerintem ő már megtette, amit tehetett. Rajtad a sor.
2014. nov. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!