Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Biszexuális vagyok és tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuális vagyok és tetszik egy nagyon jó barátnőm. Szerintetek elmondjam neki?

Figyelt kérdés

Szóval, nemrég rájöttem, hogy tetszik egyik legjobb barátnőm, aki viszont hetero.. nagyon jóban vagyunk, sok közös van bennünk, mindig elhülyéskedünk :D Ma megkérdeztem tőle, hogy mit gondol a meleg emberekről és azt mondta, hogy őt nem zavarja :S Sajnos még így sem merem neki elmondani, félek, hogy másképp tekint majd rám :/ Mit javasoltok?


16/L


2013. nov. 23. 23:52
 1/7 anonim ***** válasza:
12%
másképp fog rád tekinteni, de így meg neked lesz mindig kínos... meg az h. nem zavarja nem azt jelenti h. a barátnője ha őt akarná azt ő jól kezelné... :S ha még nem vagy 18 körül akkor csak kíváncsi vagy és nem bisex egyébkéént :D
2013. nov. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De én már 12 éves korom óta tudom, hogy mind a 2 nembe tudnék szerelmes lenni :D De amúgy szerintem már sejt valamit, mert mindig azzal viccelődik, hogy nekem nő kell, meg biszex vagyok :/ Lehet már tudja is, csak nem szól semmit :S
2013. nov. 24. 00:21
 3/7 Anonymusina válasza:
Akkor viszont állj elé, és mond el neki. Bátorság!
2013. nov. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, amit mondok hülyeség, lehet hogy segíthet. Ezek csak az én gondolataim.


Ha nem akarsz nagyot koppanni, használhatsz fordított pszichológiát is.


Mindenek előtt tudni kell, hogy az 5 leggyakoribb női szexuális fantázia között van, hogy egy nő egy másik nővel való együttlétről álmodozik. Ami ilyenkor megfordul az ember fejében az, hogy ő biztos mindenkinél jobban ki tud elégíteni, mert ki ismerné jobban a nőket, mint a nők. Ettől még az illető lesz sem leszbikus sem bi, csak belátja, hogy a női test nagyon izgató tud lenni. (ezért senki nem fog hibáztatni)


Tehát ha tálalod neki, hogy ezt olvastad valahol, és szeretnéd megkérdezni, hogy ő neki volt-e már ilyen fantáziája. És hagyd, hogy beszéljen. Ne kritizáld, bármit mond. Erősítsd meg mondanivalójában, hogy érted, mit mond. Utalj vissza az érveire, ami megerősíti benne a női vonzalmat, hogy neked is volt ilyen gondolatod. Kérdezz bele. Mutass érdeklődést. Ha megáll a beszélgetés, kérdezz rá olyanokra, hogy a fantázián túl kipróbálná-e? Mit gondol, hogy valóban milyen lehet? stb. Kérdésekben nyílt (kifejtendő választ váró) kérdéseket tegyél fel és ne eldöntendő kérdéseket.


Ha nagyon ellenkezik a témával kapcsolatban. Tudod, hogy nem fog összejönni. Ha kicsit is megnyit előtted, hagy neki időt, és kicsit néhány nap múlva hozd fel újra a témát, hogy gondolkodtál azon, amit mondott. És arra gondoltál, hogy ha már egyszer ki fogod próbálni, szeretnéd olyannal, aki megért, és lehet őszintén beszélgetni. Kérdezd meg, hogy ez jó ötlete-e. Ha a válasz igenlő, mondd meg neki, hogy benne nagyon bízol és úgy érzed, hogy vele lehet őszintén beszélni. Ha nem veszi a lapot, kicsit világosabban jelezheted: mit szólnál, ha megkérnélek, hogy próbáljuk ki?


Ne erőltesd! Legyél gyengéd. (előtte moss fogat! :) hogy elkerüld a kellemetlenséget). Bátorítsd, hogy jól csinálta, és nagyon tetszett, ha kérdezi. Kérdezd meg, hogy milyen érzés volt.


Akár tetszett neki, akár nem egy baráti ölelés belefér, miközben megköszönöd neki a bizalmát. Ha neki ez nem jött be, ígérd meg, hogy ez a kettőtök titka marad és egy hétig ne hozd fel neki újra a témát, hanem dumáljatok másról. Ha bejött neki, akkor a jég már megtört, jöhet a mélyebb, őszintébb beszélgetés.


---


Sok hülyeséget mondtam?

2013. nov. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!


Nagyon köszi,a válaszod! :) Szerintem egyáltalán nem mondtál sok hülyeséget, sőt! :) Lehet, hogy ki is próbálom ezt a módszert, legalább így sokmindent megtudhatok :D

2013. nov. 24. 11:35
 6/7 anonim ***** válasza:
A 4-es ötlete valóban jónak tűnik. :) Annyival egészíteném még ki, hogy ha neki is tetszett és letelik az a bizonyos 1 hét, akkor is finoman közöld vele, hogy te többet érzel iránta. Nehogy úgy érezze, hogy csak ágyba akartad vinni, és ez egy jó módszer volt rá. Inkább bókolj neki, öleld át néha, érintsd meg, stb. Amiből érzi, hogy közel akarsz lenni hozzá, és igazán fontos neked. :)
2013. nov. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, rendesek vagytok nagyon :)
2013. nov. 24. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!