Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 153cm 55-57kg nagyon sok? 14L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

153cm 55-57kg nagyon sok? 14L

Figyelt kérdés
Igyekszem meg fogyni, egy eve fogytam 25kgt. Akkor valahogy megalltam a fogyasba, de most megint szeretnek fogyni. Olyan 43-44kg-ig.
2014. nov. 23. 11:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát te hülye vagy, hogyha tovább akarsz fogyni.
2014. nov. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Te vagy kövér, csak a súlyodhoz képest alacsony!:D
2014. nov. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Dagadt vagy szóval csak be ne szoríts a combjaid közé egy hímneműt mert még a plafon is fostos lesz
2014. nov. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ne a súlyt nézd, hanem az alkatodat, mérd meg a csípőd a derekad a mellbőséged, és vond le a következtetést.

Ez attól is függ, hogy valaki mennyire sportos, egy lánynak is lehet kis izomzata, illetve milyen erős csontozatú vagy. De a legfontosabb, te mennyire vagy megelégedve magaddal amikor belenézel a tükörbe :) ne másnak hanem magadnak akarj megfelelni


25F

2014. nov. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Igen négyes jól mondja ne a súlyt nézd, hanem az alkatodat, mérd meg a csípőd a derekad a mellbősé következtetést:kúva nagy egy zsírdisznó vagyok!
2014. nov. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ne a kilókat nézd. Hogy érzed magad a bőrödben, jól? Sportolsz, feszes vagy? Ha nincs rajtad "rengő" háj és jól érzed magad a bőrödben akkor szerintem rendben:)

De az tény, hogy érdemes későbbiekben odafigyelni, mert 20, de inkább 23 után szaladhatnak a kilók.

2014. nov. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
eleg hulyen oszlik el rajtam a suly. felul eleg lapos vagyok s-es xs-es polok kellenek, viszont eleg nagy combjaim vannak. 26-os nadragot hordok, ami azert nem kicsi.ˇˇ
2014. nov. 23. 11:18
 8/9 anonim ***** válasza:
én 13 évesen vagyok 165 centi, 53 kg al, széles vállakkal vékony csípővel, olyan combom van mint egy erőemelő nőnek, meg kerek feszes viszonylag nagy fenekem van.... csak kosarazom meg futok emellett pedig súlyzózom , guggolgatok.... nagyon nem mindegy hogyan oszlik el rajtad az a súlyfölösleg , dolgozz rá a combodra. ne fogyni akarj inkább sportolj.............
2014. nov. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Húha ez pont a legrosszabb kombináció, ha dagadt vagy, legalább a melleid lennének nagyok. Nagyon hülyén néznek ki a kis felsőtesthez a vaskos elefántlábak. Godzilla.
2014. nov. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!