Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kapcsolat javító tippek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolat javító tippek?

Figyelt kérdés

2 és fél éve vagyunk együtt,az elején nagyon nagy volt a szerelem,jó volt a szex is,ez körülbelül 1-1,5 évig tartott.Elkezdtem azedni fogamzásgátlót,ami teljesen lenullázta a libidóm,nem volt kedvem a szexhez,majd a gyógyszer miatt folyamatosan candidám volt.Ez az állapot még most is tart,de már a gyógyszert nem szedem,a libidóm a régi,és kifele jövök a betegségből.Azonban ez teljesen rányomta a bélyegét a kapcsolatunkra.Idejét se tudom már mikor voltunk együtt utoljára.Én azért mindig igyekszem valahogy kielégíteni a párom,de teljesen más a szex.Igazából olyanok vagyunk mint 2 jó barát.Beszéltünk erről,ő is én is így érzünk.Jól elvagyunk ha együtt vagyunk,de azért mostanában több a veszekedés is emiatt,valami megváltozott közöttünk.De nagyon szeretjük egymást,és meg akarjuk oldani ezt a problémát.


Szeretném vissza hozni a kapcsolatunkban a bizsergést,a szenvedélyt,az erotikát,azt a kezdeti lángolást,mégha nem is lehet teljesen ugyanazt.


Milyen ötleteitek vannak?


2014. nov. 23. 11:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát figyelj... voltam már ilyen helyzetben, mi inkább szakítottunk, aztán végül a kis távolság oldotta meg és újra fellángolt a szerelem, még ha nem is volt tudatos. Ha gondolod ír és beszélgethetünk erről :)
2014. nov. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!