Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnék elfelejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék elfelejteni valakit akibe halálosan szerelmes vagyok viszonzatlanul?

Figyelt kérdés
Lassan több mint 10 éve vagyok szerelmes egy fiúba, aki nem szeret viszont. Borzasztóan szenvedek tőle és attól félek hogy megőrülök! Minden percben rá gondolok, akarva akaratlanul. Azt mondják a szerelem elmúlik, de ez már 10 éve tart nálam. De egyre jobban fáj. Beteges a ragaszkodásom a fiú iránt, senki mást nem akarok. Minden fiút eltaszítok magam mellől, csak RÁ tudok gondolni. Lehet ez ellen egyáltalán bármit is tenni? Van valaki hasonló helyzetben?

2014. nov. 22. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:
A szíveddel nem tudsz mit tenni, próbálj beleszerelmesedni másba! :)
2014. nov. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem látom át a helyzetet, de a halálos szerelem valószínű abban nyilvánul meg, hogy tetszik neked...ami nem szerelem. Szóval nincs miről beszélni.
2014. nov. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerintem ez jóval több,mint hogy tetszik nekem. Elmondhatatlanul szenvedek, heti szinten és már lassan napi szinten sírok miatta...összeomlok ha mással látom, érzem ahogy semmivé válok. Olyan fájdalmat érzek amit le sem tudok írni. :/
2014. nov. 22. 17:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Pl költözz el, egy új helyen új emberekkel talalkozhatsz, lehet h talalnal magadbak egy új szerelmet.

tiltsd le mindenhonnan ahonnan csak tudod(facebook, telefonrol)

ismerkedj mas emberekkel, igy nem lesz idod a szerelmedre gondolni.. ezeket tudom ajánlani.

2014. nov. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!