Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság léteznek még ezermest...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság léteznek még ezermester tipusú férfiak? Vagy csak ezek az elnőiesedett kis semmirekellők vannak, akik nem mernek a kezükbe venni egy szerszámot, mert félnek, hogy összepiszkolják magukat?

Figyelt kérdés
2014. nov. 23. 12:31
1 2
 1/14 SullaFelix89 ***** válasza:
76%
Én a péklapátot szívesen a kezembe veszem, ha rajtad kell használni na?
2014. nov. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%
Ezermesternek nem mondanám magamat, de szinte az összes komolyabb, férfimunkát igénylő házimunkát én végzem el. 20/F
2014. nov. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Léteznek!


30 felett közönségesek, nagyon sokan vannak...


30 alatt meg van egy szűk réteg akik "ezermesterek" és hobbibarkácsolók (volt pár ilyen haverom) - a többi ilyen meg meleg. (sztereotip melegbajusz, sárga munkássisak, hatalmas kulcs)


[link]

2014. nov. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Édesapám és a párom is ezermester, és nem barkács szinten. :)
2014. nov. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%
Amúgy meg visszavágó: Vannak még házias, jól főző nők? Vagy csak ezek az elférfiasodott sörivók vannak akik nem "akarnak" a kezükbe venni egy fakanalat mert "megalázónak érzik" a "nagy elnyomás" miatt?
2014. nov. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez kb. olyan buta, provokatív kérdés, mintha azt kérdeznéd, hogy "Manapság léteznek még háziasszony típusú nők?"


Igen, léteznek ilyen férfiak és nők is. Valaki ebben jobb, valaki abban. Még szerencse, hogy nem vagyunk egyformák.

2014. nov. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
villanyszerelő vagyok, meg dolgoztam már az építőipar minden ágazatában, ragadt rám tudás amit itthon is tudok kamatoztatni, de nőknél úgy vettem észre ez nem előny inkább semleges dolog, plusz még sokan a kétkezi munkáért le is nézik az embert
2014. nov. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
41%
ha, ha, ha, ez a kérdés egy gyenge visszavágás "elvárható,egy nőtől,hogy tudjon főzni! elvárható egy nőktől 2014 végén ,hogy gyereket szüljenek!"
2014. nov. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

#8


Akkor viszont a kérdés is gagyi. Szereljen a szerelő ez a dolga. Főzni meg főzzön a bejárónő.


És legyünk gazdagok. Amerikában az ilyen kulimelókat már szinte csak bevándorló végzik (mexikói barátaink áribá), az Egyesült Arab Emirátusokban az őslakosság meg semmit nem melózik igaz ők az orzág 20%-a a maradék 80% bevándolró meg melózik :D

2014. nov. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ooo, van. Csodálatra méltó férfi. Már nem kifejezetten ezért. De ezért is.
2014. nov. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!