Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert vagyok ilyen szelhamos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert vagyok ilyen szelhamos csaj? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Annak tartom magam ugyanis imadok kavarni beszelgetni uj pasikkal pl buliban is ha odajon szingli vsgyok akkor tancolok vele meg ha ugy adodik csok , illetve kavartam eddig sok pasival mar. De nekem az is kell ha kapcsolatba lennek laza legyen mert nekem nagyon kell a fuggetlenseg! Nem szeretem a sok kotottseget sot megunom magam kis idomulva egy pasihoz lancolva magam:/ miert vagyok ilyen? 17 eves vagyok
2014. nov. 23. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:

mert a veredbe van tuzelsz :)

talan majd 30 eves korodra beno a fejed lagya :)

2014. nov. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fiatalság, bolondság. Majd kinövöd, vagy nem.
2014. nov. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nézd, amíg nem hitegeted őket, amíg nem teszel úgy mintha komoly érzelmeket táplálnál, addig nem szélhámosság. Te buliban táncolsz velük, csókolózol, ez sokak szemében biztos szabadosság vagy erkölcstelenség, de egy felnőtt férfi képes lesz eldönteni, szeretne-e veled táncolni vagy csókolózni, nem ártasz neki ezzel. Ha viszont tudod magadról, hogy neked kell a kötetlenség, a folytonos ismerkedés és flörtölés, akkor tényleg ne kezdj kapcsolatba, vagy ha mégis, akkor mindezt már egyből az elején, tisztán és artikuláltan közöld a partnereddel.
2014. nov. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mert ribi vagy! :)
2014. nov. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!