Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám felszedni a csajt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám felszedni a csajt?

Figyelt kérdés

Osztálytársam, elég bevállalós csaj, talán a r*banc kategóriába is beleesik. Régebben bejöttem neki, ez azóta sem változott, ha jól sejtem. Adnátok pár jó tanácsot, hogy hogyan tudnám felszedni?

Persze nem komoly kapcsolatra gondoltam.

17 évesek vagyunk.



2014. nov. 22. 02:35
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Kell dákó?Ennyi bro ezt mondod neki és már nyomhatod is ;)
2014. nov. 22. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem biztos, hogy elutasitana, de azert na, valahogy mashogy kene :D azert koszi
2014. nov. 22. 02:39
 3/6 anonim válasza:
Barátom ha már egy ilyen kérdést feltudsz tenni akkor semmi esélyed
2014. nov. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És biztos vagy benne, hogy annyira bevállalós csaj? Sokan játszák ám ezt el.
2014. nov. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyrészt: milyen stílus az, hogy "felszedni"? Másrészt: ha 17 éves vagy, elég nem szép tőled, hogy pont az osztálytársadat, és úgy egyáltalán egy mindössze 17 éves gyereklányt akarsz "felszedni", aztán eldobni!! Ne játssz másokkal!!
2014. nov. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

3-As: igen, 100%-ig biztos vagyok benne.

4-Es: 17 éves szerintem már nem gyerek, mondjuk még felnõtt se

2014. nov. 23. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!