Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Milyen parfümöt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Milyen parfümöt szerettek egy pasin? Eddig nem voltak drága parfümjeim (Playboyokat használtam) Most One Milliont fogok venni, arról vélemény?

Figyelt kérdés
2014. nov. 23. 14:43
 1/8 anonim válasza:
One million tokeletes*.* :))
2014. nov. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Intense vagy Sima?:D Intense,erősebb,édesebb,szerintem az lesz,az a baj h. méreg drága,de szerintem megéri gyűjteni rá. am 17/f
2014. nov. 23. 14:47
 3/8 anonim ***** válasza:
már közhelyes.
2014. nov. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Úú, én eddig egy férfiparfümbe szerettem bele nagyon. A Barcáéba. *-* (FC Barcelona) Annak valami isteni illata van, többször is visszamentem már a boltba teszterekért, annyira imádom. :D Már csak azért is, mert Barca <3 de az illata is perfect.
2014. nov. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
az milyen? édeskés? Nálam az kilőve,mert Bayernes vagyok.
2014. nov. 23. 15:11
 6/8 anonim válasza:
edesebb:) (elso valaszolo voltam)
2014. nov. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ne one million-t én már 5-6 éve is azt használtam v 2 éven keresztül, de még azóta is szinte minden nap érzem valakin, jó illat de rettentő sokan használják, nekem már hányingerem van ha megérzem.

25/F

2014. nov. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Milyen illatok vannak,amik ilyen émelyítően édesek?
2014. nov. 23. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!