Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, felkelti a figyelmetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, felkelti a figyelmeteket, ha egy helyes fiún egy drága aranyóra van, vagy egyáltalán nem érdekel titeket? Elég, ha csak stílusosan néz ki, öltözködik, vagy azért kellenek státusz szimbólumok is, hogy menő legyen?

Figyelt kérdés
Érdemes ezzel vacakolni, vagy a lányokat úgysem érdeklik ezek a dolgok?
2014. okt. 21. 19:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, de engem egyáltalán nem érdekel.
2014. okt. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Aranyóra túlzás.... Megteszi egy olcsóbb de szép óra is
2014. okt. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
NEM!
2014. okt. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Engem nem érdekel. Sőt az arany órát giccsesnek tartom

22/L

2014. okt. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Engem érdekel, egy férfi igenis legyen stílusos és/vagy tehetős!
2014. okt. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha a fiú helyes, akkor nem feltétlen érdekli őket mennyi pénz van rajta, csak legyen kirívó, vagy divatos.
2014. okt. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Eddig a többség szerint nincs értelme egy drága órának pl. Szóval elég a kellemes, stílusos megjelenés. Ezt jó hallani!
2014. okt. 21. 19:07
 8/10 anonim ***** válasza:
kíváncsi lennék hány róma menne oda hozzád megkérdezni hogy mennyi az idő báttya :D :D
2014. okt. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Amikor indiai turisták közelednek, vagy ráhúzom a pulcsit/ingemet az órámra, vagy elteszem gyorsan. :D
2014. okt. 21. 19:18
 10/10 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva ez engem inkább taszít. Nem szeretem ha valaki feltűnősködik.

Én is hordok órát. Szeretem, ha egy férfin is van. De én azért fizetek az órámért sokat, mert víz és ütés álló. Nem pedig azért, mert aranyból van. Az meg már egyenesen gáz, hogy valamit le kell venni, el kell dugni, nehogy ellopják.

Szeretem, ha valaki stílusosan öltözködik, de ez nem egyenlő nálam a divattal.

Az összhang legyen jó, a többi nem lényeg.

2014. okt. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!