Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk, ferfiak ti orulnetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, ferfiak ti orulnetek annak ha a baratnotok Karacsonykor meglepne titeket egy sztriptizzel?

Figyelt kérdés

Figyelembe veve, hogy a csaj meg nem csinalt ilyet de regota vele vagytok .

Testalkatra nem kover inkabb homokora forma es 170cm magas.

Koszonom a valaszaitokat!



2014. nov. 23. 15:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze, miközben bontogatjuk az ajándékokat, ő magát kezdi el kicsomagolni... zseniális ötlet :)
2014. nov. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem örülnék, nem Karácsonyhoz illő meglepetés ez. Inkább szülinapra vagy valami.
2014. nov. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én örülnék...
2014. nov. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én marhára örülnék, mert azt jelentené, hogy nem egyedül töltöm a Karácsonyt...

29/F

2014. nov. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
csodálkoznék, hogy honnan lett hirtelen bnőm...
2014. nov. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem talalkozunk tul gyakran es ez a meglepetes is inkabb egy Karacsony utani napon lenne (28) egy hotelba,hogy ne zavarjon bele a csaladi idillbe :)
2014. nov. 23. 15:51
 7/11 anonim ***** válasza:
Nagyon örülnék neki !
2014. nov. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Beviz Elek ***** válasza:

Nekem bejönne!


Ebben az évben az ő mamájáéknál karácsonyozunk. Nézegetjük a karácsonyfát, borozgatunk, meggyújtjuk a csillagszórót, kibontogatjuk az ajándékokat amiket a fa alatt találunk, majd a csajom felpattan, benyomja a zenét és elkezd táncolni, vetkőzni.


A papája, az apja, a tesója, én rámarkolunk a kolbászunkra (vagy egymáséra), az anyja, mamája pedig ujjongani fog a show-ra, majd ha benedvesednek rábuknak sorban az összes kolbászra.


Ja, örülnék!

2014. dec. 8. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mint emlitettem az emlitett este nem karacsonykor volna hanem utana es csak ketten lennenk. Hotel szobat berelnek,hogy veletlenul se zavarjam meg az unnepet otthon ahol erre nem is volna lehetosegem.
2014. dec. 8. 02:01
 10/11 Beviz Elek ***** válasza:

Tehát karácsonykor karácsony után?:D


Január 4 szilveszteri buli lesz!

2014. dec. 8. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!