Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Karácsonykor egyedül. Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karácsonykor egyedül. Ti mit tesztek a magány ellen?

Figyelt kérdés

1,5 hónapja szakított velem a párom akivel 3 évig voltunk együtt.Most itt a Karácsony és én soha nem voltam még ilyen magányos és boldogtalan,miközben ő vígan éki világát és már mással van.Mit tegyek a magány ellen...

19/L


2012. dec. 23. 22:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
80%
Én uncharted-al játszom ilyenkor.
2012. dec. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Esetleg rokonok? :/
2012. dec. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
69%

Engem tegnap baszott át a barátnőm. Én mit mondjak?


Lehet, hogy nincs barátod, de a család mindig ott van.

2012. dec. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Szakítás utáni első karácsony a legnehezebb. Kitartás.Jöhetnek itt ezer+1 ötlettel, de szerintem a hátad közepére nem fogod kívánni. Próbálj meg hamar lefeküdni és keveset sírni..
2012. dec. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
az idei Karácsony abból a szempontból is rossz,mert nem jönnek idén rokonok sem látogatóba....esetleg annyi lesz az egész szórakozásom,hogy elmegyek egy Karácsonyi bálba,hogy kicsit kikapcsoljak....de félek hogy ott meg találkozom a volt párommal és jelenlegi barátnőjével.... :/
2012. dec. 23. 22:26
 6/23 anonim ***** válasza:

idegen kívűli arc jólmondja..


Nézz filmet,csak ne romantikusat

játsz,kapcsold ki magad:D

2012. dec. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Még ha nincs is ott a család... akkor is, ha nem csinálsz semmit akkor elmúlik. Vagy ha nem múlik el akkor hozzá szoksz. Minden lelki fájdalmat kilehet bírni
2012. dec. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Magamra húzom a takarót, egy nagy doboz pizzát bekészítek és nézem a Reszkessetek betörőket :D

20/L

2012. dec. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Assasin creed 3
2012. dec. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül leszek itthon szenteste és szilveszterkor is. Majd elbeszélgetek egyik legjobb barátommal kalinkával és remélem jól elmegy vele az idő.
2012. dec. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!