Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejöhetnék a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöhetnék a legjobb fiúbarátommal?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel már egészen kiskorom óta nagyon jóban vagyok és mindig is szerettem. Igazából család barát,meg a bátyám egyik legjobb haverja és nagyon sokat van velünk emiatt. Sohase jártunk, csak nagyon jóban voltunk, de tényleg, még meztelenül is látott régebben.. Mintha fogadott bátyám lenne, olyan.

Annyira bíznak benne a szüleim, hogy szombat este, amikor elmentek a bátyámmal Őt kérték meg, hogy legyen velem, mert nem szeretnek egyedül hagyni a házban (erdős részen lakunk) Ő meg persze rögtön jött.

Az első egy órában hülyültünk meg filmeztünk, aztán valami bekattant nálam és elsírtam magam. Ő meg persze megijedt, hogy valami baj van, de én meg nem mertem neki elmondani, hogy az a bajom, hogy szerelmes vagyok belé és azt akarom, hogy járjunk, hanem én hülye elkezdtem hazudozni, hogy az egyik srác a suliban molesztál és zaklat.. Erre teljesen begurult és rögtön kérdezgetni kezdett, hogy kicsoda és, hogy miért nem szóltam a szüleimnek.

Hétfőn be akar jönni a sulimba és megkeresni a srácot..

Akkora idióta vagyok, képtelen vagyok elmondani neki az igazságot és már a bátyám is tudja, hogy elvileg valaki bánt, mert a srác rögtön elmondta neki.

Hamarosan a szüleim is tudni fogják.. ÉS akkor leszek csak nagy bajban, mert ők tényleg kifogják belőlem húzni az igazat..

Most mit tegyek? Legszívesebben felhívnám Őt és elmondanám neki az igazat, de nem merem. Egy életre megutál..

Valaki help


17/L

20/F



2014. nov. 23. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Szánalmas vagy.
2014. nov. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Baráttal Soha!!
2014. nov. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első - ezt eddig is tudtuk

Második - hát elsőnek mindenki barát

2014. nov. 23. 16:15
 4/4 anonim ***** válasza:
hááát...ha ilyen régóta csak haverok vagytok akkor szerintem inkább maradjatok is azok de hogy ha nagyon szerelmes vagy akkor az ellen nem lehet semmit sem tenni
2014. nov. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!