Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakinek fontosabb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek fontosabb a legjobb fiú barátja/vagy barátnője mint a saját párja ott már mindenképp szakítani kell?

Figyelt kérdés

Mindkét nemet kérdezve.

Mármint lányoktól, ha a barátotoknak fontosabb lenne a legjobb lány barátja.

fiuktól meg, ha a barátnőtöknek fontosabb lenne a legjobb fiú barátja.


2014. nov. 20. 10:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, mert akkor valójában nem beléd szerelmes, hanem a barátba. "Barátba", érted...
2014. nov. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát megpróbálnék beszélni vele előtte erről, de akkor meg úgyis az lenne, hogy féltékenykedem meg kisajátítom.. Ha ilyen lenne akkor várék vele valamennyi időt, éreztetném vele, hogy nekem ez nem esik túl jól. Majd ha nem változik akkor szakítanék, ha ő addig nem teszi meg.
2014. nov. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mármint mihez képest?

Ha a barátom haldoklik, vagy élete legnagyobb döntése előtt áll - ez bizony megelőzi azt, ha a párom velem szeretne lenni szombat délután.

2014. nov. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elsőnek igaza van.


Nekem van egy nagyon jó barátnőm akivel már óvodás korunk óta ismerjük egymást, mi ketten vagyunk legjobb barátnők, már mindketten dolgozunk, más életünk van de időnként összejárunk dumálni, meg bulizgatunk is a közös barátainkkal.

Az én barátnőmnek nincs sok barátja én vagyok az egyetlen legjobb barátnője, vannak neki fiú ismerősei, barátai de egyikkel sem jönnek ki igazán, csak a suliba mert jár nyelvtanfolyamra, meg a munkahelyükön elvannak de ezeken kívül nem.

Viszont van neki barátja akit szeret meg imád, legalább is így volt ez februárig, ameddig meg nem ismert egy másik fiút a munkahelyén.

Nagyon jól kijönnek, látszik rajtuk hogy őket egymásnak teremtették, a srác is jellemre totál ugyanolyan mint a barátnőm nagyon jól megvannak, én is ismerem nagyon jófej, kedves, aranyos srác. A srác kezdetektől fogva tudja hogy a barátnőmnek van barátja és szeretik is egymást, és ő ezt nagyon is tiszteletben tartja, persze volt időszak amikor én is ismerkedtem vele és a barátnőm össze akart hozni minket, de le tett róla, mert én nem érzek iránta többet barátságnál és ez fordítva is így van.

Viszont a srác érez valamit a barátnőm iránt aki ugye a legjobb lány barátja, de egyenlőre még bizonytalan a dolgokban, én ennek nem örültem mert nagyon jófej srác és örülök hogy a barátnőmnek ilyen barátja van aki mindig mellette áll, mivel én messzebb lakok és nem tudok mindig mellette lenni.


Aztán ugye megtudtam kb 1 hónapja hogy a barátnőmnek nagyon fontos a fiú barátja, és azt is hogy a párjával már nem jönnek ki jól. A párjával is ritkábban találkozik, mert a párja érettségire készül 2 tárgyból hogy emelten tudjon vizsgázni ahhoz hogy bekerüljön álmai egyetemére, először hanyagolt 2 évet, akkor ő is nyelvet tanult meg dolgozgatott is hogy legyen egy kevés pénze mert nagyon komoly suliba készül és ott ideje, meg energiája nem lesz a munkára, ő meg akar egy kis plusz pénzt hogy tudjon majd mihez nyúlni ha az élet úgy hozza.

De tudom hogy a barátnőmnek már nem fontos a párja igazán, a párja is egyre jobban hanyagolja vannak elfoglaltságai, és ő ehhez nagyon tartja is magát, és ez a barátnőmnek rosszul esik. Közben a fiú barátjával egyre jobban közelednek egymáshoz, rengeteg közös programjuk van, ugyan az a hobbijuk, imádnak hülyéskedni s szinte mindennap együtt vannak munka idő után is. Mivel a barátnőm dolgozik is iskola mellett mert a nyelvsuli csak heti 3 alkalommal van. És nekem mondta a barátnőm hogy neki nagyon fontos a fiú barátja, de még bizonytalan mert nem tudja még hogy szereti-e szerelemből, vagy csak barátként szereti.

A srácal is beszéltem erről ő megmondta hogy tudná szeretni a lányt mert érez iránta valamit, de tudja hogy kapcsolata van és ő nem tudna ebbe beleszólni, és így az érzései is bizonytalanok, mert nagyon sokat csalódott már mert elég szerencsétlen egy srác, sajnos rossz környezetben is volt élete során sosem jöttek be neki a dolgok.


De most ugye a barátnőm már fontolóra vette a szakítást is mert neki már fontosabb a fiú barátja mint a párja, nem érzi már azt a tüzet ami régebben meg volt, a párja is egyre kevesebbet keresi, egyre kevesebbet beszélgetnek ennek ez az oka sajnos, és a párja egyáltalán nem féltékeny a fiú barátjára, és ezzel nem tudja kimutatni azt hogy szereti a barátnőjét, a barátnőm meg sajnos pont ezt érzi is elég erősen.


Én ebből csak azt veszem le hogy ők mindenképp fognak szakítani és összefognak majd jönni a sráccal akivel most legjobb barátok. Én elfogadnám a döntésüket mert mégis a legjobb barátnőm, és jól ismerem a srácot, szerencsére nála jó kezekben lesz a barátnőm, mert megbízható, felelősség teljes, és hihetetlen mág számomra is az hogy 22 évesen nagyon érett, felnőttes gondolkodású, és hihetetlen megfontolt, mert nagyon ért mindenhez és nagyon határozott jellem.

2014. nov. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!