Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen fontos a belső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen fontos a belső tulajdonság mint a külső?

Figyelt kérdés

úgy gondolom a belsőm csak rám tartozik..és senkiért nem fogok változni,vagy ha jól nézek ki miért ne lehetnék önmagam?miért kell megjátszani magamat?önző vagyok irigy és kész.de kedves is tudok lenni.

kicsit zárkózott vagy antiszociális..miért nem elég ha lefekszem valakivel persze csak ha tetszik és megismertem és nincs szükségem igazi barátságokra csak virtuálisra..ez nagyon gáz?



2014. nov. 23. 19:16
 1/10 anonim ***** válasza:

A lányoknak csak az fontos, hogy szeresd őket semmi más

a külső csak úgymond plusz

2014. nov. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
lolcsi
2014. nov. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
lány vagyok bocs
2014. nov. 23. 19:20
 4/10 anonim ***** válasza:
Hat ez elég gáz felfogás! A belső sokkal fontosabb! Ha találsz majd egy olyan lányt, akkor meg fogsz változni. Kicsit mindenkepp. Minden ismerosod, szeretted alakit rajtad kicsit, de ez igy normalis. Ha igy maradsz egyedul vegzed.
2014. nov. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
mert a hosszu távú kapcsolathoz belső is kell és többen akrják azt, mint amit Te...
2014. nov. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Valami nagyon nincs rendben a fejedben... NAGYON. Pont, hogy a belső számít többet. Te sem éreznéd jól magad valakivel, aki önző, csak a saját hasznát lesi mindenben, gonosz, rosszul bánik veled stb.

Nem megjátszani kell valamin, hanem ha ismered a hibáid, dolgozni azon, hogy változtass rajtuk. Vagy megfoghatod a könnyű végét is, ahogy teszed most. Biztos lesz akinek csak a tested fog kelleni, de az sosem lesz az igazi.

2014. nov. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

lány vagyok!! nem igaz én már sokat tettem másokért most ők tegyenek értem..

nem akarok barátkozni mert csak megbántanak vagy én őket általában velem van a baj megbízhatatlan vagyok érzékeny hisztis.. próbálok változni de nem tudom hogy sikerülhet-e..

2014. nov. 23. 19:23
 8/10 A kérdező kommentje:

igen általában csak az kell nekik..

mert nem lehet engem elviselni és én se viselek el másokat hosszú távon.

2014. nov. 23. 19:25
 9/10 A kérdező kommentje:

Nálam mindkettő fontos .mégis olyanokba szerettem bele akik gonoszak voltak velem és önzőek..

érdekes..most se vagyok túl rajta.

2014. nov. 23. 19:59
 10/10 anonim ***** válasza:

11-23 19:59


Ez azért van mert még fiatal vagy és nem forrt ki a gondolkodásod. Ha 30-on túl leszel akkor már kicsit másképp fogod ezeket látni. Mert ha a lányok nem gondolnak logikusan tehát pont olyan vonzza őket ami teljesen nem normális akkor lényegébe nem kell csodálkozni rajta ha a pasik meg a pláza cicák vagy a facebookos csjokra buknak,hisz ha nem a logikára hallgatunk akkor had boruljon fel minden,nem számit..

2014. nov. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!