Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha választanotok kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha választanotok kellene életetek szerelme és a földkeregség legeslegjobb barátsága közt, melyik lenne?

Figyelt kérdés
2010. jan. 29. 21:33
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
írjATOK... pls... :s ....
2010. jan. 29. 21:59
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha ugyanaz, akkor hogy akarsz egyáltalán választani?
2010. jan. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Akkor is alap: a szerelmet.

18L

2010. jan. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

(Akár fiú, akár lány vagy) Szívem!


Ha ugyanaz az illető, miért akarsz választani? Az, hogy mennyire lesz jó a kapcsolatotok, csak és kizárólag kettőtökön múlik.

2010. jan. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha választanom kéne közölök, akkor egyiket sem.

Ez az én véleményem, de mindenkinek a saját szíve joga, hogy számára a fontosabb. Ha igazán ismernek, és szeretnek, akkor tudják, hogy nem tudnék választani, mert ugyanolyan fontosak nekem. Ha mind a ketten ilyen önzőek, akkor pedig nem szeretnek ugye.

2010. jan. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
84%

"Ha igazán ismernek, és szeretnek, akkor tudják, hogy nem tudnék választani, mert ugyanolyan fontosak nekem. Ha mind a ketten ilyen önzőek, akkor pedig nem szeretnek ugye."

Ezzel egyetértek.

Az exem kétszer megcsinálta, hogy elszakított a legjobb barátnőimtől, harmadjára már azt mondtam hogy jó elég volt. Na igen utólag rágondolva nagy hülyeség volt. Itt megfogadtam, hogy ha valamelyik választásra akar kényszeríteni akkor a másik személyt fogom "választani".

Igazából mindig úgyérzem, hogy a jelenlegi szerelmem a legjobb barátom. De azért vészes különbség van a két fogalom között.

Vessünk fel egy harmadik esetet is, egy bizonyos harmadik személy miatt muszáj választani: akkor a szerelmemet. Ha a legjobb barátom igaz barát, akkor ha a szerelem kihűl ugyanúgy vissza fog fogadni, megbocsát.

2010. jan. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
60%

"Vessünk fel egy harmadik esetet is, egy bizonyos harmadik személy miatt muszáj választani: akkor a szerelmemet. Ha a legjobb barátom igaz barát, akkor ha a szerelem kihűl ugyanúgy vissza fog fogadni, megbocsát."

Ezzel pedig én értek egyet. Maximálisan.

2010. jan. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!