Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért használt így ki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért használt így ki?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, fél éve megismertem egy férfit, apukám egyik alkalmazottját. Egyre többször futottunk össze, és egyértelmű volt hogy vonzódik hozzám. Annak ellenére hogy 29 éves, nagyon jól kijöttünk egymással. Együtt kávéztunk, moziztunk, sétáltunk, nagyon aranyos és kedves volt. Beleszerettem szépen lassan. Három hónap után egy romantikus estét követően neki adtam a szüzességem. Nagyon gyengéd és figyelmes volt. Viszont másnap reggel nem szólt hozzám, csak felöltözött és elment. Nem értettem, aztán egy óra múlva küldött egy sms-t "Kösz szivi, de ennyi volt" szöveggel. Szörnyen éreztem magam, érzem még mindig. Miért tette ezt velem? Ha csak "arra" kellettem neki, miért szedett fel valakit egy szórakozóhelyen? Miért engem szemelt pont ki?
2014. nov. 23. 22:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Apád volt a célpont, nem te.
2014. nov. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mert kiváncsi volt hogy milyen apuci lánya az ágyban :DDD
2014. nov. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Aki hagyja magát,azt ki is használják.Ez jó lecke volt...
2014. nov. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Többet ne járkálj 12 évvel idősebbel.Mit gondoltál mi lesz?
2014. nov. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mert egy aljas görény, és mert megteheti, a külseje miatt mindig lesz neki kit megdugni, így aztán szabadon válogathat és váltogathat.
2014. nov. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen gyökeret csak úgy szivathatják meg a lányok majd, ha szerelembe esik és félreq.úr a barátnője minimum a legjobb haverjával. Akkor egy életre megjegyzi, hogy azt kap vissza minden ember, amit ad másnak.
2014. nov. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Alapvetoen, ha te szeretnel valamit egy embertol, akkor ket jellemzo strategia van arra, hogy azt megkapd:

1) Elmondod oszinten, hogy mit szeretnel, es ha az illeto nem akarja azt neked megadni, akkor felhagysz a probalkozassal

2) Nem mondod el hogy mit szeretnel, es remenykedsz abban, hogy O is azt akarja.


Termeszetesen az 1) strategiaval inditani jellemzoen nagyon rossz dolog, viszont az is az igazsag resze, hogy ha a 2) strategia nem jelenik meg a kritikus ponton, onnantol szinte boritekolhato, hogy rossz veget er a dolog. Ugy is mondhatnam, hogy a 2) strategia beidozitese egy kritikus pont, amit nem erdemes tulzottan halogatni.


A kihasznalas abban merul ki, hogy O talan sejthette, hogy a terveitek nem egyeznek meg, azonban erre az informaciora fittyet hanyva folytatta a kapcsolatot, es errol teged nem tajekoztatott. Mivel azonban te sem szoltal kozbe, ezert ebbe ugymond hallgatolagosan beleegyeztel, vagy legalabbis, a szituaciot nem sikerult a sajat javadra forditanod.


Ilyen helyzetekben jo tanacs, hogy idoben (tehat a szamodra mar kritikus pont elott) elo kell venni a 2) strategiat. Nyilvan persze, a lapok teritese utan is siman becsaphat meg. A megbizhatosag jo validacioja viszont az lehet, ha peldaul a baratai elott is felvallal, esetleg a munkatarsaival talalkozol, beszelgetsz ismeroseivel, stb. Persze ez sem jelenti azt 100%-osan, hogy nem csaphatnak be, de azert azt mondanam, hogy igy mar kicsi az eselye.


Egyebkent szerintem nem celszeru ezt tragediakent ertelmezned. Termeszetesen aterzem, hogy reszerol ez sëggfejseg volt, es en is haragudnek egy ilyen szituacioban. Viszont te szemelyesen ettol nem leszel sem rosszabb, sem ertektelenebb, se semmi. Tul vagy egy tapasztalaton, probalgattad a szarnyaid, ezek az elso lepesek ahhoz, hogy szepen szarnyalj. Mindig vannak buktatok, a szerelmi eletben es az elet mas teruletein is. A jo felfogas szerintem az, hogy minden tapasztalattal (akar kellemes, akar kellemetlen jellegu is az), emberileg tobb leszel, es vonzobb partnerre valsz. Szamomra peldaul tiszteletremelto, es ezaltal vonzo tulajdonsag is az, ha valaki egy ilyen szituaciot egyenes hattal meg tud elni, a tenyeket elfogadja, es ahogy tud, tullep rajta. Ha ezek utan a husegbe, szerelembe vetett hited nem ing meg vegleg, akkor egyet mondhatok: a szememben ertekesebb emberre valtal!


"Miért tette ezt velem? Ha csak "arra" kellettem neki, miért szedett fel valakit egy szórakozóhelyen? Miért engem szemelt pont ki?"

Ezekre nagyon sok magyarazat lehet, en is biztosan tudnek mondani millionyit. De szerintem felesleges. Ne ez alapjan iteld meg magad. Espedig ne is az alapjan, hogy milyen adottsagaid, tulajdonsagaid, kulsosegeid vannak. Lehet, hogy sokan ezek alapjan fognak megitelni, es ez rendben is van - tehat nem azt mondom, hogy ilyen teren nem erdemes fejlodni, sot! Csak azt mondom, hogy nem az vagy, amit a teged kihasznalo ember gondol rolad. Sokkal inkabb az vagy, amit az eletbe beleteszel: az erofeszites mennyisege. Annyi vagy, amennyit tanulsz, dolgozol, szeretsz, gondoskodsz, stb. Nem masok arulasai hatarozzak meg az erteked, ugyhogy ezeknek a magyarazatat ne is kutasd!


Es szurkolok, hogy hamar elmuljon a rossz erzes! :)



21/F

2014. nov. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A csávó már kérdezett rólad. Visszakeresem majd.
2014. nov. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Micsoda? Rólam?


A többieknek köszönöm a válaszokat, illetve a biztató üzeneteket. :)

2014. nov. 24. 09:21
 10/10 anonim ***** válasza:
Bocs, a szovegemben osszecsereltem az 1) es 2) pontokat, de remelem hogy feltunt :)
2014. nov. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!