Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek bejönnek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek bejönnek az érzékeny és együttérző fiúk?

Figyelt kérdés
Aki félénk, de ha megismer valakit és kölcsönös szimpátia akakul ki, akkor nagyon jó társ egyben.

2014. nov. 23. 22:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
78%
Az ilyeneket hivjak lúzernek ezek a majmok,Sajnos Ez van
2014. nov. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
79%

Nem jönnek be nekik :( Nagyon nem. Még a "szép" srácokat is elhajtják ha ilyenek mert "nem férias" meg "valamiért nem tudok vonzódni hozzá".


Lásd itteni kérdések

2014. nov. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 fahéjas Alien ***** válasza:
76%
Nem tudom, ez nekem nem mondd így sokat. A kalandvágyók jönnek be,akik nem ijednek meg tőlem. Meg akik egy bundás kenyérben is a terülj terülj asztalkát látják .
2014. nov. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
77%

Nem. Félénk ?

A nőknek férfira van szükségük bárki bármit mond, nem olyanra aki félénk. Elvétve valakinek lehet bejön de a legtöbbek nem.

2014. nov. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
71%
Akkor megyek fémlapot reggelizni, meg lekaszabolni 500 maffiozót mert az a menő. Csak megyek megkeresem a piros fejkendőmet, a bazu nagy géppuskámat meg a terepszín gatyámat... Felső nem kell az nem menő.
2014. nov. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
1-es, szerintem ez nem így van, attól mert valakki érzékeny attól még nem lesz lúzer.
2014. nov. 23. 22:53
 7/20 anonim ***** válasza:
Nyugi en is ilyen vagyok azert irtam mert igy tapasztalom
2014. nov. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán. Azt mondjuk, jó ha egy pasi érzékeny, de mikor ott van előttünk a könnyes szemeivel akkor már mégsem annyira. Persze felreertes ne essek, nem ide tartozik az akinek igazi oka van sirni, azt termeszetesen mas eset.
2014. nov. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem jön be nekik. Én ilyen vagyok, de néha azt kívánom bár ne lennék. Egyszerűen nem tudok mit kezdeni ezzel a tulajdonságommal. Nem tekintenek igazán férfinak, mert átsüt az egész lényemen ez az érzékenység, érződik a megnyilvánulásaimon valahogy. Rendesnek tartanak, jószívűnek, stb., de nem igazán engem képzelnek el barátnak. Elméletben persze jól hangzik, de a nőknek nem ez kell, akárhogy állítják.
2014. nov. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
hát értem :/ köszi a válaszokat. azért sok sikert nektek!!
2014. nov. 23. 22:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!