Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek oreg vagyok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek oreg vagyok? Reszletek kent!

Figyelt kérdés
26 eves vagyok, 27 leszek marcusba, 4 honap mulva. De ugy erzem, hogy elment az ido felettem es felek az oregsegtol. Nem erzem magam kesznek, hogy megkomolyodjak. Dolgozom de amikor szabados vagyok akkor a buli, kocsma, pia, ezek jutnak eszembe. Latom a sok 18-20 eves szep, csinos lanyokat es csak abrandozok de eselyem sincs hisz 8 evvel idosebb vagyok toluk. Nem ertem ezt az egeszet. Nyaron pl nem szeretek kocsmazni, ink. Margit szgre ulok ki sorozni vagy Deak terre, stb. De ugy erzem, hogy ehhez mar idos vagyok. es 3 ev mulva betoltom a 30. evemet. Mit gondoltok? Kifejtenetek bovebben? Jo lenne, ha volna ebbol egy hosszabb tema. Kort es nemet irjatok esetleg varost! Koszonom!
2014. nov. 24. 08:40
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
A legtobb korombeli kanynak komoly kapcsolata van tobb eve sot egyutt elnek es eljegyzesrol tervezgetnek. Ugy erzem, hogy nekem lassan elvalt/egyedulallo anyukak jutnak majd! :( :(
2014. nov. 24. 08:42
 2/23 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Én 37 vagyok de anno sem voltam valami nagy bulihuligán. Ez nem a szó szoros értelmáben vett öregedés szerintem.
2014. nov. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Hát figyi, én is 88 márciusában születtem és mégsem érzem magam öregnek... Imádom a 18 -22 éves lányokat és ők is engem:) Szélesíteni kell a palettád érdeklődési köreid terén.. Több helyre eljárni, több dolgot csinálni.. sport, kultúra stb... Jobban kell nyitnod a világra és nem ennyire feladni és leírni magad.. 50-60 éves emberek nem érzik magukat öregnek, akkor te 26 évesen ne beszélj ökörségeket...
2014. nov. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
De az oregedestol is felek. Nagyon hamar eltelt az ido amikor voltam 18. Gondolom ugyan ilyen gyorsasaggal telik el a kovetkezo 8 ev is. De akkor mar boven 30 leszek aztan 40 es 50! Pfejj
2014. nov. 24. 08:45
 5/23 A kérdező kommentje:
Igazad van telhrsen de olyan gyorsan repul az ido, hogy hihetetlen. Szerintem inkabb ez a bajom.
2014. nov. 24. 08:47
 6/23 vicr4m ***** válasza:

Először is ne haragudj meg, ha kissé bántó dolgokat írok, de esetedben sajnos erre van szükség. Amiket leírtál, pusztán kifogások és általánosítások egymás utáni egyvelege. A velem egykorú srácoktól azt hallom, hogy nem tudnak versenyre kelni a 30 éves srácokkal, mert nekik több pénzük van, jobb munkájuk, jobb autójuk stb. Amíg saját magaddal nem vagy megelégedve, addig nem várhatod el, hogy egy lány meg legyen, hiszen látja rajtad a bizonytalanságot.

Hidd el, vannak olyan lányok, akiknek nem kell sem BMW, sem 7 számjegyű fizetés, sem 30cm-es hímtag, csupán egy normális srác, aki foglalkozik velük és elfogadja Őket.

2014. nov. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 vicr4m ***** válasza:
23/f (ez lemaradt).
2014. nov. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Én 81-es vagyok,én ugyan nem foglalkoznék 18 évesekkel,de te tudod.Viszont ha még szeretsz bulizni akkor rajta,mindenki annyi idős amennyinek érzi magát,inkább most bulizd ki magad mint később mondjuk 10-15 év múlva egy feleség és gyerek mellett.Szóval nincs a koroddal semmi baj.És mivel női szemmel látom a dolgokat ezért bizton állíthatom szexisnek találják a nők az őszülő halántékot.
2014. nov. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Sosem sajnáltam hogy öregszem. Ilyen az élet, hozzá tartozik ez is. Ha minden nap azon keseregnék hogy megint egy nappal öregebb lettem és úr isten mindjárt 30 leszek, már rég befordultam volna. Ha fejre állunk, akkor is öregedni fogunk és ezt nem tudjuk megállítani. Szerintem minden kornak megvan a maga szépsége, öröme és a hátránya is.

25/F

2014. nov. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Ja hosszu hajam van es kajak oszulok :O ez is zavar mar. Szeretek bukizni, most is pentek szombat ittam es jo volt. Ma estere megyek dolgozni. De akkor a fiatal csajok miert nem akarnak velem kikezdeni? Sokaljak a korkulonbseget.
2014. nov. 24. 09:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!