Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, hogy ne legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy ne legyen rossz az első benyomás? Részletek lent. HELP!

Figyelt kérdés
Ismerkedésről van szó. Soha nem volt még barátnőm, pedig átlagos kinézetű vagyok, bár kicsit husis, de ettől függetlenül jó a humorom, tudok komoly is lenni, mégse kellek a csajoknak. A napokban voltam egy házibuliban és sokat beszélgettem egy csajjal. Ő mondta, hogy az elején így ránézésre olyan balf_s_nak meg esetlennek meg olyan szolídnak néztem ki, de amint beszélgettünk egymással és jobban megismert rájött, hogy jó fej vagyok. Nem volt még barátnőm soha, és most ez a csaj rávilágított arra, hogy ez azért lehet így, mert az első benyomásom nagyon szar. Mit tudnék ezzel kezdeni? Hogyan tudnám elérni azt, hogy a csajok első ránézésre azt mondják, hogy "húú ez igen"?
2014. nov. 2. 00:34
 1/5 Mr. Truth ***** válasza:
Legyél bunkó és trendi... szóval átlagos mai tini...
2014. nov. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet , kéne egy kicsit a kinézeteden változtatni. Kérdezd meg az aktuális lányt. Adjon neked tanácsot, ha normális akkor szívesen ellát vele, aztán ki tudja lehet még össze is gabalyodtok a tanácskozásban. Sok sikert!
2014. nov. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
eljárhatnál mondjuk edzeni, az adna önbizalmat, és ha kitartóan csinálnád akkor az alakodon is meglátszana rendesen.
2014. nov. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyetlen egy módja van. Rohadt sokat kell adni a megjelenésedre. Értsd:


-haj

-arcszőrzet

-ruha

-cipő

(-esetleg testalkat, de nem mindenképp szükséges)

2014. nov. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg kicsit adnod kéne a megjelenésre, mert balf_s_ meg esetlen meg olyan szolíd benyomást kelt ezekszerint :D küldhetnél magadról privátban képet, ha lehet akkor egész alakosat(lány vagyok) és megmondom, hogy nekem mi az első benyomásom a kép alapján. Hiába jó a belső sajnos a külső fog meg először és a mai világban egyre többen ítélnek el a borító alapján. nem mondtam, hogy feltétlen változtass, mert biztos találsz olyan lányt akinek tetszel csak ha ennyire zavar akkor ezt tudom tanácsolni :) de így látatlanban nem tudom, hogy tudnád elérni szóval ezért kértem képet. majd átgondolod. na sok sikert a továbbiakban ;)
2014. nov. 2. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!