Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eszméletlenűl szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eszméletlenűl szerelmes vagyok. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Na szóval. Lány vagyok 13 éves, Szerelmes vagyok az egyik barátnőmbe már közel fél éve. Mikor együtt vagyok vele legszívesebben lesmárolnám, vagy csak szimplán elmondanám neki hogy szeretem.. de nem tehetem, nem fedhetem fel a szexualitásom. Tehetetlen vagyok, nem tudok mit csinálni, mikor meglátom hogy mással foglalkozik elkap a féltékenység.. mindennap magamba fordulok, csak rajta jár az agyam. Nemtudom ,ár tényleg hogy mit tehetnék. Valaki segítsen pls..:/ Köszönöm előre is a válaszokat.:)

2014. nov. 24. 15:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ez nehez dio,Ha beszelsz vele es elmondod neki,lehet megijed es örökre elveszitheted
2014. nov. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%

Ne titkold,igy csak rosszabb!

A szüleiddel kezd,nekik mond el,hogy mi a helyzet.

2014. nov. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne hallgass a 2-re az eleted nagyon keserű lesz ha kitudodik!Persze csak ha igaz Ez az egesz történet
2014. nov. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

De rám halgass!!

Nem titkolhatod egy életen át azt,aki te vagy valojában.

Igy csak hazudozásban kell élned,ami megszomorítsa az életedet.

2014. nov. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne, ne halgass rá. Ráérsz még vele...
2014. nov. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Majd leszek olyan hülye hogy elmondom a szüleimnek nem?-.-
2014. nov. 25. 13:59
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Az Ifjúsági Lelki Elsősegély a 137-00 ingyenes hívószámon hívható. Itt segítséget kaphatsz, hogy mitévő legyél. Eléred hétfőtől szombatig 9-21 óra között Telekom vagy T-mobile számról (fülkéből is). Itt előítéletek nélkül fogadják a problémádat, és titoktartás köti az ügyelőt, így senki nem tudja meg a titkodat. Bemutatkoznod sem kell.
2014. nov. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat!
2014. nov. 26. 16:07
 9/14 anonim ***** válasza:
40%
Aktuális még? Mert kiemelted, velem beszélgethetsz, fiú vagyok.
2014. nov. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igen aktuális..:)
2014. dec. 8. 23:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!