Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok, őrülten,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok, őrülten, eszméletlenül, reménytelenül és szenvedélyesen egy 16 éves lányba, lehet hogy Ő lesz a feleségem, a gyerekeim anyja? 26/F

Figyelt kérdés
reménytelenült úgy értem h javíthatatlanul, én mindig őt fogom szeretni, érzem valahol legbelül. Ő teljesen más mint bárki akivel eddig találkoztam. Az ég világon senki mást nem karok csak őt, egyikünket sem érdekel a korkülönbség, sem az anyagiak sem semmi, majd ketten megteremtjük, ez a hozzáállásunk. Működhet ez a kapcsolat?
2013. ápr. 26. 23:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
egy ideig mindenképpen
2013. ápr. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát, ezt a nyálas ömlengést tényleg csak egy 16 éves elviselni...
2013. ápr. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy szinten vagytok.
2013. ápr. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Akkor ne gondolkodjatok ilyesmin, majd kiderül. Azt mondják itt, nem fog működni, akkor mit csináltok...
2013. ápr. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
35%
mindössze csak 10 év körkülönbség,ugyan mit számit? xD (irónia)
2013. ápr. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#2 [link]
2013. ápr. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
nemsokáig leszel belé szerelmes mert 2 év mulva benő a feje lágy és ugy elhajt téged ezzel a nyálas maszlagoddal együtt, mint annak a rendje...
2013. ápr. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
miért baj, hogy ömleng, és nyálas?
2013. ápr. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%

Működhet. Én pont ugyanilyen konfigurációban (vagyis 26/15) jöttem össze egy pont ugyanígy különleges lánnyal. Olyan különleges és nívós volt már akkor, hogy még én is fel tudtam nézni rá 26 évesen (most hadd ne részletezzem az anonimitás jegyében, hogy pedig rám is volt ma még inkább van mire és miért felnéznie), neki pedig azért voltam én az első, mert képtelen volt megtalálni a társat a korosztályában, az ő szemében a többiek gyerekek voltak.


Az első évet távkapcsolatban töltöttük, rengeteget küzdöttünk egymásért, majd összeköltöztünk, és ő kinyílt. A szülei eleinte ellenezték a kapcsolatunkat, de végül megszerettek, amikor látták, hogy ő boldog velem. Én őmellette teljesedtem ki egy szörnyű előző kapcsolat után, ami padlóra küldött, ő pedig mellettem egy boldog és ambíciózus, erős fiatal nő lett. Nagyon sokat tanítottam az erőre, és arra, hogy az álmai tiszteletreméltóak, és hogy érdemes értük küzdeni.


Ma Ő egy csodálatos nő, és egyetlen percet, egyetlen őérte hozott áldozatot sem bánok.


Senkire se hallgassatok, aki azt mondja, ennek nincs jövője, mert VAN, ez REÁLIS. Tudom, mert megéltem. Vigyázzatok egymásra! :)))

2013. ápr. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9-Nálad a pont:)
2013. ápr. 27. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!