Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Előny a JÓ csajoknál ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előny a JÓ csajoknál ha valaki pénzesebb?

Figyelt kérdés
2010. jan. 29. 23:40
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Ha te egy k*rvát akarsz tartani, előny.
2010. jan. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Igen, előny, sőt fontos! Persze nem kell milliomosnak lenni,de akármennyire is titkoljátok lányok, a biztos állás és a jó anyagi helyzet nagyon fontos. Mi két éve vagyunk együtt a párommal és mindent szeretek benne. de biztosan nem tartanánk itt, ha az elején nem tud meghívni egy vacsorára vagy busszal jön értem.És már beszéltünk volna, hogy hozzám se mert volna szólni, ha havi 50 000-ből kellett volna megélnie,mert nem csak én, de más dekoratív lány sem állt volna szóba vele.Szóval fontos!
2010. febr. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
előző vagyok. Azt írjátok, hogy nem fontos a külső? Hát soha nem álltam volna össze egy csúnya pasival és a pasiknak is a szép nők tetszenek. Ha már megismertétek egymást, akkor fontos a belső is, de csak később ismered meg a másiknak ezeket a tulajdonságait.
2010. febr. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim válasza:

Nekem nem a pénz a lényeg. !

A lényeg a barátomon van,mert azér jöttem vele össze,hogy legyen valakim,akire számíthatok és akitől viszonozva érzem,hogy szeret,és megbízhassak benne.

A szerelem az a becsületen és az őszinteségen alapul,nem pedig azon,hogy melyikőtöknek van több...

Ha esetleg a baátomnak nincs annyi,mint nekem,akkor nemfogom lenézni,nem fogom se lealacsonyabbítani,ugyanúgy szeretni fogom és megbecsülni. :D

Első nekem a belső.

Második a külső.

Harmadik a háttér.

Ha valamelyik leány csak a pénzedre hajt,és téged nem szeret...hát akkor abban biztos lehet,hogy jó nagy basz_ós fruska ! :D:D

2010. nov. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
Igen.
2010. nov. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
SZia, mi számít neked jónak? Én egy jó csajnak tartom magam,(és mások is annak tartanak) de barátom már három éve van, és egy fillért (pár gyros és egy könyv kivételével) nem költött rám, de nem is igénylem. Aki IGAZÁN szereti a másikat, az nem nézi a másik vagyonát!! Szóval szerinted a JÓ csajok mindegy, hogy milyen okosak/kedvesek, csak legyenek dekoratívak??
2010. nov. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Az én barátom hévvel jött értem, hazakísért a hóban, meghívott egy sörre az első randinkon, és lehetett volna lehetőségem "lecserélni" egy gazdagabb üzletember pasira, aki mindent meg vett volna nekem. Kérdem én, miért nem tettem? Mert 3 év után is eszméletlenül szeretem ŐT és nem a vagyonát!
2010. nov. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

A "Jó csaj" definíciójában nálam nincs "pénzéhes" jelző. Szöszi-szilikon-agya-egy-marék-lepke-plázacica definícióban már van.


A pasiknak általában a 2. kell. Ez van.

2010. nov. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

most itt arra gondolsz, hogy előny-e ha valaki jó csaj és még pénzes is?

bár inkább arra gondolszhatsz, hogy előny-e a jó csajoknál ha pénzes vagy?!

egyértelműen igen! számtalan példát tudnék felhozni! a nők rohadtul anyagiasak, bárki bármit mond. a munka mindnek büdös, de síelni, tengerpartra menni nyáron, világot látni, étteremben kajálni, mozizni, 5ös bmw-el elvitetni magát, na azt mind bírja!

ez van...

2010. nov. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

nálam jócsajok allatt értendő:

- rohadt k_urvák.

- pláza p_icsák.

- BUTA nagyon BUTA libák.

- r_ibancok.

- buta r_ibancok, akik elk_urvásodnak a plázában.

2010. nov. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!