Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » CSAJOK! Előny vagy hátrány a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

CSAJOK! Előny vagy hátrány a vörös haj a csajoknál? Lent

Figyelt kérdés
Én egy vörös hajú fiú vagyok. Egyedül az iskolában xD Ez előny vagy hátrány a csajoknál? :D lécci válaszoljatok köszi előre is F/13
2010. febr. 4. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"Egyedül az iskolában"

Ez kérem nem előny, nem hátrány, ez kérem kuriózum.

Elnézést hogy pasiként válaszolok, nem is tudom mit gondoltam...

2010. febr. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
egyenesen pofátlan vagy :D
2010. febr. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
35%
Nem csúfolnak?
2010. febr. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

Harry Potter (és Írország)-rajongók biztos imádni fognak, mint tősgyökeres Weasley-t (ír származásút). :D


De amúgy ez leginkább csak érdekesség. :)

2010. febr. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nem jön be, de a szőke sem. Így csak 98%-kal van kevesebb esélyed nálam, mint egy barna/fekete hajú srácnak. :D
2010. febr. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem hátrány.

Én például kifejezetten kedvelem a vörös, szőke, vörösesszőke, szőkésvörös és egyéb hajszínű emberkéket. :) Csak mert olyan "nyitottnak" tűnnek miatta, vagy passz. :D

2010. febr. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

sztem se hátrány :)

legalább különleges vagy:)-ez tökjó

2010. febr. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!