Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az "igazi nő"?

Figyelt kérdés
Ki hogyan definiálja?
2014. nov. 24. 19:18
1 2
 1/15 anonim válasza:
37%
jobban szopik, mint egy férfi
2014. nov. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hús és vér, és nem pedig plasztik vagy gumi.
2014. nov. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
46%
90-60-90
2014. nov. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
46%
Fej,2kéz,2láb,női nemiszerv,és nem levegővel kell felfújni..
2014. nov. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
minden nő igazi nő. Aki nőnek tartja magát, az igazi nő.
2014. nov. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
10%
shemale
2014. nov. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%
Nem színészkedik, nem hisztizik, mindig meri vállalni a nézeteit, tudja, mikor milyen közegben hogyan viselkedjen, nyilvánuljon meg, nem elégedetlenkedik állandóan se mással, se önmagával szemben, nem pletykálkodik, hanem cselekvés hajtja. Vannak céljai, elképzelései, tud alkalmazkodni, de nem adja fel az elveit. Kedves, szenvedélyes, játékos, nyitott, saját nézetei vannak. Hűséges. Kb ilyen. :-]
2014. nov. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Milyen kis toleránsak vagyunk ma, emberek. Meg vagyok lepve, le a kalappal előttetek.
2014. nov. 24. 19:23
 9/15 anonim ***** válasza:

Az igazi nő? Mármint milyen értelemben?


Nekem talán olyasmi lenne hogy


Belsőre: Gondoskodó típus, értelmes, tud jól főzni, nem finnyáskodik ("jaj én a csirkecombot nem eszem ám meg csak a csirkemellfilét"), nem pénzmániás, nem sztahanovista, nem politikai elmebeteg nem femináci, introverált természet, gazdag érezelemvilág, nem divatmajom, INFJ/INFP, toleráns.


Külsőre? Hosszabb fekete/sötétbarna/"rozsdásbarna" haj, gyönyörű nagy sötét szemek, kerekebb arc, kisebb száj, kecses nyak, "jó alak" (homokóra meg körte típus avgy mi a pék) nagyobb mellek, széles csípő, nagy fenék, fehérebb bőr (oké pfuj rászistá én, de ha egyszer ez tetszik), olyan ruházkodási stílus amit nem tudok leírni de ha látom tudom hogy námbör ván

2014. nov. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig azt mondta apám "egy nőnek és férfinak két helyen kell megerteni egymást az asztalnál és az ágyban " :'D tudom jó fej a faterom ha lesz baratom ehhez fogom magam tartani :'D Oh és lány vagyok bocsi hogy bele szóltam :D
2014. nov. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!