Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a férfiideá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a férfiideálok egyre nőiesebbek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 30. 01:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Csak sok a transzvesztita, és sok a gyökér.
2010. jan. 30. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
ez egy jó kérdés :S nekem speciel nem jönnek be:S ha barátom olyan lenne bláááá ott is hagynám. na jó "ott" szedje le a szőrt meg ilyenek, de azért na, a férfi az legyen már férfi könyörgöm. a csajok tökösebbek manapság :S 19/L
2010. jan. 30. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
22%
mert a sok fiúnak is tetszik a smink és emiadt metrosexuálisak és retrosexuálisak (télleg van ilyen. olvass utána.) vagy melegek leszek. ez mind a hajvasaló és a média hibája. és ezellen senki nem tud tenni semmit.
2010. jan. 30. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%
Az utolsó30 évben sok fogamzásgátló került az ivó vizekbe,valószínű ennek a hatása+sikk b.zinak lenni,egyes szakmák szinte megkövetelik.
2010. jan. 30. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre, hogy ez főleg a fiataloknál van, van egy két idősebb is, de hála ők már megtalálták magukat, nem fogják őket eltéríteni.
2010. jan. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Előbb azért nem ártana tisztába tenni a dolgokat.


Mi is számít nőiesnek és mi férfiasnak?


Ha például az is része a férfiasságnak, hogy érzéketlen tapló vagyok, és le se sz**om, mi a jó nőnek, mert én vagyok az Úr, ő meg arra való, hogy kiszolgáljon, akkor kövezzetek meg, de a büdös rohadt életbe' nem leszek férfias.

Hasonló a helyzet akkor is, ha a férfiasság része a sör, az autók és a foci iránti rajongás is. Valahogy soha nem tudott megfogni egyik se.

Ugyanígy nem látom semmi értelmét se annak, hogy a farokméretemet tegyem meg a legfőbb értékmérőmnek, mint ahogy azt teszi sok hííím, sem pedig annak, hogy mindig mindenkivel erősködjek, dacoljak és kakaskodjak, csak hogy megmutassam, ki a legnagyobb f***.

Gyakran tapasztalom, hogy sok hííím ettől érzi magát igazi férfinak, de meglátásom szerint ez puszta idiotizmus, és semmi meglepőt nem látok abban, ha a nők nem vágynak ilyen "férfiakra".

2010. jan. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%
Mert itt a globális felMELEGedés.
2010. jan. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

A média a divat a popkultúra ezt erőlteti az emberre. Agymosás.

Ez látják menőnek mert ha nem ezt tartanák vonzónak akkor nem lennének trendik ami ugye ciki! Az így felvett szokások ízlésvilág akár be is rögzülhet és máris egy újabb agymosott hülyével több.

2010. jan. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem is a fiatalokra jellemző ez.


De tényleg elég fura irányt vettek a tini fiúk..

2010. jan. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
89%
A sok hülye tizenéves fiu vagy kinövi vagy b*zi lesz.. bár remélem a 2. és akkor a normális férfitársaimnak nagyobb az esélye a csajozásra :D
2010. jan. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!