Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért sokkal nőiesebbek...

Miért sokkal nőiesebbek általában a kelet-európai nők mint a többi más európai társaik?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk összehasonlítjuk őket a nyugat- vagy észak-európai társaikkal,láthatjuk,hogy sokkal nőiesebb,kecsesebb az alakjuk,tartásuk.Általában jobb ízlésük is van pl az öltözködés terén.

Mert addig ok ,hogy genetikailag jobb alakjuk van,de az öltözködés,viselkedés,hozzáállás bizonyos dolgokhoz, az más téma.

(NEM a prostituáltakra gondolok hanem az átlag nőkre.)


Lehet,hogy nem ütött még be a feminizmus annyira mint arra fele?

Vagy más -esetleg kulturális- oka is lehet?


2011. febr. 4. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, kinek mi a nőies... Minden országban vannak nőies nők, ezt így nem lehet bekategorizálni... Mikor Franciaországban voltam, láttam homokórát, vékonyat és sok kövéret is, bár ízlésük tényleg nem a legjobb az átlagnak, ahogy az angoloknak sem, de ők meg csípőben vastagok, ami szintén nőies kategória...

Igen, a skandinávok már tényleg erősebbek és férfiasabbak, de muszáj nekik, a hideg miatt. :D

2011. febr. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez valóban igaz,mert sokkal szebbek a kelet európai nõk,ezért van sajnos keletjük is.
2011. febr. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Fülünyúl ***** válasza:

A genetika magyarázható azzal, hogy igencsak jó génjeink vannak, ez köszönhető a történelem során sok átvándorló/támadó népnek, mindegyik génjeiből kaptunk egy kicsit. Ez erősíti, javítja az általános génállományt.

Az ízlésre nem tudom, talán nálunk annyira nem félnek a nők kihangsúlyozni nőiességüket, domborulataikat mint más népek lányai.

2011. febr. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a spanyol nők is eléggé nőiesek és szépek.

Nekem férfiasabbnak tűnnek a kelet-európaiak.De kinek hogy.

2011. febr. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!