Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhes vagyok. Milyen pontossá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes vagyok. Milyen pontossággal lehet meghatározni fogantatás napját?

Figyelt kérdés
Október 13 volt az utolsó menstruációm első napja.Öt napig tartott,és ciklusom általában 30-31 nap.Együtt voltam a barátommal Október 17. én (pont aznap mikor lejárt a menszi.)Október 19.-én. Október.23.-án (ekkor nagyon rövid volt a szex nem volt több 3 percnél és nem is ment el utána sem)Október 25.én hosszabb együttlét volt és kicsit ivott is a párom nem volt részeg de ivott kicsit ha ez számít valamit.Október 31.- ekkor is ivott picit.És November 15-én (ekkor már késett a menszim).November 19-én csináltam egy tesztet ami pozitiv lett és 20-án is egy pozitivat.Azóta sem jött meg szúr a hasam émegygek ugyhogy a terhesség elég egyértemű.A héten orvoshoz is megyek.Csak az érdekel,hogy melyik napon foganhatott a baba?Mennyire pontosan lehet megmondani?Az orvos az utolsó menstruáció első napjától fogja számolni a terhességet ami ugye nem a megtermékenyítés napja.Melyik dátum a legvalószínübb? Ui.Nem azért kérdezem mert több emberrel lettem volna szimplán érdekel szeretném tudni melyik éjszakánkból lett a picike:) Ja és nem élvezett belém egyik alkalommal sem kivette azelött persze ettől még a baba megvan.Ismétlem nem volt részeg csak ivott ami azt jelenti pár sör.Köszönöm a normális válaszokat.

2014. nov. 24. 21:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Azt nem lehet megmondani, hogy melyik aktusból lett a baba, mivel az aktus és a megtermékenyítés között több nap is eltelhet. Pl. Hétfőn szexeltek, szerdán megreped a tüsződ és a hétfői sperma megtermékenyíti. Egyébként nincs jelentősége, mert az orvos a baba méretéből állapítja meg a magzat korát a 12. hétig. Utána már nagyok az egyéni eltérések, de addig elég jól behatárolja az ülőmagassàg a pici korát.
2014. nov. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!