Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen kivizsgálásokra lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kivizsgálásokra lehet számitani a Budapesti Női Klinikán?

Figyelt kérdés
24 éves nő vagyok. A párommal egy éve próbálkozunk a baba-projekttel. A párom 28 éves. Én túl vagyok egy tüdőembólián, egy mélyvénás trombózison és jelenleg chron-beteg vagyok. Háziorvosunk szerint fel kellene keresnem a Budapesti Női Klinikát, hogy megtudjuk, mi lehet az oka annak, hogy több, mint egy éve sikertelen a teherbe esés. Milyen kivizsgálásokra lehet számitani? Gondolok itt például a vérvételre, hüvelyi ultrahangra, stb. Tisztában vagyunk vele, hogy egy év még nem tartozik a vészes kategóriába, igy ezeket a megjegyzéseket kérlek kerüljétek el, a betegségeim miatt fontos a kivizsgálás, nem a sürgetés miatt. Rengeteg kórházi vizsgálaton vagyok túl, igy tapasztalataimból adódóan tartok a klinikától.

2014. nov. 22. 14:03
 1/2 anonim ***** válasza:
vérvétel,(teljes+inzulin és cukormérés és ha jó dokit fogsz ki,akkor olyan hormonokat is megnézet veled,amiket nem támogat a TB)hüvelyi ultrahang(ez ajánlott minden évben a nőgyágyásznál!)
2014. nov. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amikor nekem volt a meddő I. kivizsgálásom, akkor a szokásos alap nőgyógyászati vizsgálton, és rutin vérképen kívül átjárhatósági vizsgálat volt, illetve altatásban egészségügyi küret, ami után laborban megvizsgálták az eltávolított nyálkahártyát, hogy alkalmas-e embrió befogadására.
2014. nov. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!