Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem megy az faceboo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem megy az facebookon, hogy a mellkirakós, csücsörítős képek több likeot kapnak, mint egy lány, aki csak szimplán szép?

Figyelt kérdés

Én fiú vagyok , persze megnézem ha olyat látok nem tagadom. Nem egy szép lánykát látok,akiknek mondjuk negyed annyi like van a képén...és nem értem,hogy a r*banc stílus miért közkedveltebb emberek.

19f


2014. nov. 24. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:

És most a fészbúk meg a fészbúkfüggők az etalon?

.

.

.

Ugye, hogy nem?

2014. nov. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, hogy aki kiteszi a mellét, annak biztos nagy szüksége van a lájkokra. Az igazán szép lányok meg nincsenek kiéhezve a lájkolásra. Velük mást csinálna az ember...
2014. nov. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1. Én pasi vagyok, és szerintem facebook függő.

minden egyes hónapban legalább egyszer, de van hogy kétszer is(!) késztetést érzek, hogy felnézzek oda.

Amúgy meg, persze hogy ki rakják, mert a sok kis kanos... arra izgul és stoppolós kezeket ad rá.

Nem mint ha venni lehetne érte valamit, vagy értelme lenne. Pont mint a "bökés" dolog. Engem csak ne bökdössenek, szóljanak hozzám, ha akarnak valamit.

2014. nov. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen "ribis" lanyoknak altalaban sokkal tobb ismerosuk van akik nagyreszet nem is ismerik.
2014. nov. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mellesleg ha egy csendes lany 200 ismerostol kapott 50 lajkot az aranyaiban sokkal több mint ha valaki kap 800-ból 150-et..


Tudod matek.

2014. nov. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
En csendes lany vagyok kb 300 ismerossel es 10-20 lajkkal a kepeimen... csak sima normalis kepek. Regebben erdekelt h miert van az h ha egy adott lany felrak egy kepet akarmilyen szar megy ra a 80-100 like (es nem csak a melles kepekre) de ra kellett jonnom h igazabol tokmind1 mert nem lajkokat hanem beszelgeteseket, igazi jobaratokat es bulikat akarok... ami mind meg is van :) szoval ilyesmikkel mar nem szoktam foglalkozni
2014. nov. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

ja,matek tudom én is vágom.

én sem fb-n élem az életem, csak most ez a kérdés felmerült bennem.

2014. nov. 24. 22:36
 8/8 anonim ***** válasza:
66%
Mert a legtöbb pasinak a közönséges csajok jönnek be..ha egy csaj normális ruhában van és nincs kint a melle, vagy nincs kifestve az nem érdekli őket..a szerény, visszafogott, kedves lányok most nem divatosak. És engem ami még külön fel szokott dühíteni, amikor mondjuk van egy srác, akivel foglalkozom..és beszélünk arról, h. neki milyen nők jönnek be, és váltig állítja, hogy neki nem jönnek be a szőkék, de mégis az ilyen szőke, bögyös, tök közönséges csajok képeit lájkolgatja..na ezt magyarázza meg nekem valaki, hogy ez miért van? :D
2014. nov. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!