Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Képes leszek valaha olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képes leszek valaha olyan vonzalmat érezni egy külsőleg hozzám illő átlagos lány iránt, mint a szívemet összeszorító szép lányok iránt?

Figyelt kérdés
2014. nov. 13. 15:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
csak a külső így befolyásolja a vérnyomásodat..?
2014. nov. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Őszintén, igen. Ha egy számomra igazán szép lányt látok, akkor teljesen megszűnik számomra minden más, úgy érzem, a világ legboldogabb embere lennék, ha ilyen barátnőm lehetne. És nem tudom hogy ezt az érzést valaha kiváltja-e majd belőlem olyan lány, aki az én súlycsoportom.
2014. nov. 13. 15:44
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem. Tegyél azért, hogy jobban nézz ki, így több eséllyel indulsz az általad óhajtott lányokért. Sportolj, menj el fodrászhoz esetleg kozmetikushoz. Figyelj oda a táplálkozásodra és meglesz az eredmény.
2014. nov. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, te képes leszel-e, de én már szerettem bele olyanba, aki először egyáltalán nem tűnt vonzónak külsőleg a számomra. Tehát mindenképpen lehetséges az ilyen.
2014. nov. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát stílusra meg igényességre én maximálisan kihozom magamból a legtöbbet, csak az adottságaim nem a legjobbak. Alacsony vagyok és kisfiús arcú.
2014. nov. 13. 15:49
 6/12 anonim ***** válasza:

Ugyanígy vagyok mint te, csak aztán belezúgtam egy átlagosnak mondható lányba, azóta a többi csodaszép nő is mellette csak egy szürke kisegér...

A szerelem fura dolgokra képes...

2014. nov. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az alacsony mit takar? Mert sztem ha nem vagy 165 cm alatt, már nem gáz. A kisfiús arc is sok lánynak bejön (nekem is, bár igaz, hogy nem vagyok az a fullos kategória, de többnyire szépnek tartanak.)
2014. nov. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor lehet remény :) Mindig azt mondják, hogy felszínes vagyok, mert szép csajt akarok, de jó lenne nekem a legcsúnyább is, ha bennem ugyanazt az érzést keltené..
2014. nov. 13. 15:59
 9/12 A kérdező kommentje:
170 vagyok
2014. nov. 13. 15:59
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb, ha az elején higgadt vagy, és nem ugrik ki a szíved. Az önbizalmadnak is segít, jobban tudsz önmagad lenni. Ha egy frekvencián vagytok, akkor meg úgyis beleszeretsz, és akkor egyre jobban vágysz majd rá testileg is. Persze ehhez az kell, hogy lapból ne undorodj tőle, .
2014. nov. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!