Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha van egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha van egy lány akit több, mint 2 éve szeretek, de ő nem szeret engem?

Figyelt kérdés

Nem tudok tovább lépni, és elakarom érni, hogy szeressen, de nem tudom, hogyan. Jól ismerjük egymást, barátok vagyunk, de mégse szeret. Mit tegyek ?

(17/F)



2014. nov. 24. 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:
hívd el randizni
2014. nov. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát inkább semmit, ha két év alatt nem szeretet meg ezután sem fog.
2014. nov. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Első hozzászóló:

De hogyan, hova ?

Mit tegyek, hogy más legyen, mint egy sima baráti találkozás ?

2014. nov. 24. 22:17
 4/7 anonim ***** válasza:
hívd el olyan helyre amit tudod ,hogy szeret vagy érdekli,vigyél neki virágot és lefogja szürni a csaj h mik a szándékaid vagy csak szimplán utalj rá ,de mindenképp kettesbe legyetek
2014. nov. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én dettó így vagyok egy fiúval (lány vagyok) csak én már három éve szeretem de tudom hogy soha nem fog viszont szeretni... ennek ellenére nem tudom elfelejteni, mert osztálytárs és minden nap látom.. mi szerencsétlenek tartsunk össze:')
2014. nov. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

22:21-es hozzászóló:

Nem hangzik rosszul, egy próbát megér. Kösz !


22:22-es hozzászóló:

Na ez az !

Nekem is osztálytárs, szóval nem megy ez az elfelejtősdi olyan könnyen, főleg ha még jóban is vagytok és nagyon szeretem... /:

Sok sikert neked is ! (:

2014. nov. 24. 22:25
 7/7 anonim válasza:

Én is így vagyok egy fiúval! 8 éve szeretem (tudja) de nem szeret,megalàz,kibeszél..stb.

Ami furcsa mivel jól nevelt meg minden..mind1!

Szerintem harcolj érte! Majd aztán jön màs:)

2015. jan. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!