Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, hogy anyukám folyton azzal idegesít 18 évesen, hogy miért nincs barátom?

Figyelt kérdés
Csak mert ő gimiben ismerkedett meg apámmal, és azóta is együtt vannak, azt hiszi ez a normális. Már 16 éves korom körül folyamatosan mondogatta, hogy a "jókra" korán le kell csapni. Van egy pár fiú barátom, nem akarja felfogni hogy nem akarunk és nem is fogunk összejönni, mert csak barátok vagyunk. Mióta egyetemre járok(idén szeptember óta) folyamatosan azon parázik, hogy hogyhogy senkit nem szedtem még össze. Ha elmegyek valahova bulizni, akkor az az első kérdése másnap reggel, hogy "Fiúk voltak?". És hiába magyarázom neki, hogy én kocsmákba megyek a barátaimmal beszélgetni, és nem klubokba pasikat felszedni. Nem érti, hogy manapság sokkal nehezebb élőben ismerkedni, mint az ő fiatalsága alatt. És hogy neki mázlija volt apámmal, de találni egy tényleg magamhoz illő embert nagyon nehéz. Elég rosszul esik, hogy folyamatosan ezzel b_szogat. Azt, hogy nem vagyok leszbi tudja, mert pár hetes-hónapos "kapcsolataim" voltak már, és tinédzser koromban is a férfi zenész-színész kedvenceimmel volt tele a szobám. Még azt sem mondhatja, hogy visszahúzódó vagyok, mert elég sokat járok el itthonról. Szerintetek normális ez a részéről?

2014. nov. 25. 18:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy könnyű volt édesapámat megismerni, de én mit kezdjek egy teljesen idegen pasival?:D
2014. nov. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem is piszkáltak ennyi idősen, hogy "biztos meleg vagyok" mert nem volt csajom. Később lett barátnőm azóta nm piszkálnak. Bár lehet több nem lesz (lúzer vagyok) de egyszer volt így nem piszkálnak
2014. nov. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Mond meg anyádnak,hogy hagyjon élni,és ne csesztessen ilyen baromsággal.
2014. nov. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ismeros helyzet es nagyon idegesito tud lenni. Az en anyam is ezt csinalja, csak en 24 vagyok, de nem annyira szeretem megosztani vele a komolynak nem nevezheto kis kalandjaimat. De igazad van, nagyon bosszanto tud lenni es ugyse lehet ellene mit tenni, az anyak ilyenek.
2014. nov. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti beadnám hogy leszbi vagyok. Ha attól nem állna le akkor semmitől. A homoszexuálisoknak is volt pár hetes hónapos kapcsolatuk míg rá nem jöttek hogy mik is :D Ha meg összejön valami akkor mondanám hogy ja, mégis csak szeretem a pasikat is
2014. nov. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
Ha jól nézel ki akkor teljesítem anyád kívánságát :DD
2014. nov. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére engem nem cseszegetnek mert már megmondtam nem olyan az anyagi körülményünk h én idehozzak egy lányt (most nem mondanám miért) azóta nem csesztettnek de igazából már én is szeretnék egy bnőt akivel lehetne hülyülnöm de egy darabig ez várhat..-.-
2014. nov. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedni bárhol lehet, csak a mai fiúk nagy része gyáva, de anyukád nyomására ne is figyelj. Ha te nem érzel késztetést ne tedd, mert még valami hülyeséget tesszel, mint szülsz egy gyereket csak azért, hogy a pasit megtartsd. wtf, akkor meg magaddal, a pasival, es a gyerekkel is kitolsz. a boldogsagod legyen szempont, ne anyukad. Amúgy sem szabad az első pasinál leragadni, de abban azért van valami, hogy a jó pasik hamar elkelnek, de sztem 25 a kritikus vízválasztó. 30 felett általában a selejt marad, és pardon, mea culpa ha megsértek valakit. Ismerkedni meg még az ikeaban is lehet, meg barhol, egyetemen meg kivaltkepp, max ha sok a csaj akkor a masik karon.
2015. jan. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
8-as vagyok amügy egy jóképű negyvenes, kétcsaládos, vadmotorost poénból hazavinnék, és tutti leszállna rólad :)))
2015. jan. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!