Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nos mennyire normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nos mennyire normális, hogy ez engem mocskosul idegesít?

Figyelt kérdés

Szóval ideköltöztem a barátnőmhöz pénzügyi okokból. Így megspóroljuk a lakbért.

Az anyja lakik itt meg a testvérei.

De amúgy amíg nálunk laktunk (mindketten) rendszeresen szinte minden nap elmentünk valahova. Éltük az életünket, most pár hete beszorultunk, mert apró felújítások miatt elfogyott a pénz. Nos.


A barátnőm nővére összejött valami gyerekkel. Állítólag munkája is van.

Na a srác a barátnőm nővérével minden délután itt hawaaiozik, zaklatják a kutyát, rohangálnak a kertben, használják a medencét is amit mi vettünk.


Engem igazából azért zavar, mert szerintem ez a terület még nem alkalmas arra, hogy itt vadidegenek hawaiiozzanak és nem igazán értem mi olyan k...va jó ezen. Mi is csak kényszerből vagyunk itt, ráadásul úgy, hogy én itt élek. (tehát itt élem a mindennapi életem) zavar, hogy más idejön bohóckodni és a pofámba bámul, röhög, beb@ssza magát a medencébe amit én pucolok ki minden nap, lezabálja a paradicsomot amit mi ültettünk.


Szóval oké, hogy ő is itt lakik és azt hoz ide amit akar, de ez nem egy vidámpark. Kezd nagyon elegem lenni.


2014. júl. 1. 18:47
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Barátkozz
2014. júl. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

jaj, a medencés srác aki 15ezerért vett egy medencét és a nem éppen kedves pasival van konflitkusa.....

szerintem az előző kérdésednél is elmondták már a véleményüket páran..

2014. júl. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
baratnoddel megbeszelted?
2014. júl. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Ja csak ezek olyan igénytelen emberek... valami iszonyat. tele komplexusokkal, lenézéssel, mint a cigányok.... nem az én társaságom.
2014. júl. 1. 18:51
 5/25 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele, nem tud, és látszólag nem is akar mit tenni. Valószínűleg én fogok elköltözni ha ez így megy tovább.
2014. júl. 1. 18:52
 6/25 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd meg neki, hogy kicsit moderálja magát. Én nem élek együtt a barátommal, de sokszor töltök náluk napokat. Utálok a "terhükre lenni", pedig nem vagyok :D Nem szeretem ha eszek náluk, mert hogy rám költenek. Szóval szerintem viselkednie kellene a srácnak, meg a barátnőd nővérének is.
2014. júl. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Hát én is így vagyok vele, meg kezdjük ott dolgozik a srác.

Na, ha tényleg dolgozik akkor csak van annyi pénze, hogy levigye a csajt mondjuk a tegnerpartra nem?

Ez milyen vörösnyakú paraszt dolog már, hogy az a nyári program, hogy szaladgálnak a kutyával a kertben, meg úsznak más gumimedencéjében?

2014. júl. 1. 18:56
 8/25 anonim ***** válasza:
45%
Menj el onnan egy csira vagy jobb lessz nekik nélküled,semmi tekintélyed nincs
2014. júl. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Nem mondom, hogy beszelj a testverrel mert szinte kizart, hogy akarmi is tortenne (kiveve ha valami angyali cuki kis csaj aki mindenkivel torodik). A sraccal megprobalhatsz baratkozni, eyszer ketszer dumalni, hatha megvaltozik a velemenyed rola. Ami a medencet meg a paradicsomot illeti, szerintem nyugodtan megmondhatod nekik, hogy jo hasznaljak egeszseggel, de akkor neha napjan segitsenek mar annyival, hogy kipucoljak a medencet. Hasonlokeppen a zoldsegtermeyztesnel, kapaljanak, tragyazzanak ok is. Ha tobben csibaljatok egyszerre hamarabb kesz van es kozben beszelgethettek, sztorizgathattok stb. A szegeny kutyat meg vidd el setalni ha latod, hogy mar nem birja a ket dinkat :D
2014. júl. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Én is úgy terveztem, hogy lemennénk a horvát tengerpartra stoppal a barátnőmmel idén nyáron, sőt, ha több pénz maradt volna, repülővel kicsit délnyugatabbra utaztunk volna, csakhát:

Bele kellett ölnünk egy kis pénzt a helybe hogy lakhassunk itt, szóval nekünk csak jövőre lesz jó.


De hogy nekik. Ők max cigire költenek meg borra. Mint a punkok.

2014. júl. 1. 18:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!