Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti mit gondolnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit gondolnátok egy ilyen beszélgetés után? Miért lettem ilyen rossz ember?

Figyelt kérdés

Bocs, hogy ilyen hosszú szöveggel terhellek titeket késő este, de ez van...


Még 3 éve megismertem a neten egy nagyon aranyos, kedves lányt. 400 km távolság van köztünk, szóval nem sok minden lett a dologból, de napi szinten tartottuk a kapcsolatot. Az utóbbi időkben ez eléggé leromlott, sokszor éreztem úgy a lány iránt, hogy "de jó lenne ráírni, de írjon rá a f..om". Ő sem keresett. A minap ráírtam, hogy megkérdezzem, hogy van, mi újság vele, és meg szerettem volna beszélni, hogy mi történt köztünk. Ő erre azt mondta, hogy ne haragudjak, de nagyon kész van, most esett át egy szakításon, majd holnap megbeszéljük. Eljött a holnap, vártam, hogy rám írjon, de semmi. Ma írt rám kezdésnek egy "szia :)"-t, de ismét abban az állapotban voltam, hogy semmi kedvem nem volt hozzá, sem ahhoz, hogy beszélgessek vele. Egy óra elteltével mégis visszaköszöntem neki, és jöttek a szokásos dolgok, hogy mi újság velem, stb. Láthatóan jobb kedve volt, de én elutasító, zárkózott voltam vele, válaszoltam a kérdéseire, de én nem érdeklődtem felőle, nem kérdezgettem, azt sem hoztam fel, hogy meg kellene beszélni azt a dolgot, ami félbe maradt. Majd szép álmokat kívántam neki, és elköszöntem.


Egyébként sajnos nem csak vele vagyok ilyen. Az egyetemen volt egy nagyon jó lány barátom, de ő sem keresett egész nyáron, azóta nem is beszéltünk, még ha látom is, elkerülöm őt messzire, úgy teszek, mintha észre sem vettem volna. Iránta is egyszerre érzem azt, hogy hiányzik a társasága, és egyben elmehet a fenébe, nem vagyok rá kíváncsi.


21/F


2014. nov. 25. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Minden embernek rosszul esik az, amikor érdeklődne, és pont rossz állapotban kapja a másikat. Ez történt nálad is. Alapjában ezzel semmi gond. Viszont azzal már igen, hogy megtartottad ezt a haragot, amit visszautasításként éltél akkor meg a pillanatban. Neked kellett volna felhoznod, mivel korábban is te akartad megbeszélni ezt. Ha el tudod fogadni, hogy csak barátok lehettek, akkor jobb megbékélned és nyitottnak maradnod, de persze ettől még nem várhatod el, hogy ezentúl mindig ő keressen. Ha nem tudod elfogadni ezt, mert esetleg azért pipultál be, mert ő neki volt valakije és ezt csak most tudtad meg esetleg, vagy ha tudtad is korábban, akkor jobb, ha hanyagolod őt örökre.
2014. nov. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jaj bocs, nem figyeltem, hogy lányok válasza érdekel. :-D
2014. nov. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elfogadtam, hogy vam valakije, nem az a gond. Miért van ez az ellentmondó érzéseim a lányismerőseim iránt?
2014. nov. 25. 22:53
 4/5 A kérdező kommentje:
A lány kritérium az első kérdésre vonatkozik csak :)
2014. nov. 25. 22:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért, mert nem vagy tisztában magadban a szabályaiddal, értékekkel, referenciáidat nem jól csoportosítod. Magyarul: fontos neked, hogy elismerjenek, de nem adsz erről utalást, vagy tudomást más számára. Nem nyilbánítod ki a másiknak, hogy mik az elképzeléseid, vagy, ha ki is nyilvánítod, nincs elég erő benned ahhoz, hogy megtartsd az irányvnalat. Ennek korábbi rossz tapasztalataid is lehetnek okai pl. "ha nem engedek a 48-ból, minden esetben lelép a lány, és elhagy". Ezek negatív hiedelmek. Érted? Néha csak hagyni kell a dolgokat megtörténni, nem szabad mindent túlagyalni, de kommunikálni kell a másiknak, hogy neked mik az elképzeléseid, és a másik is el kell mondja, neki mi. Ha a kettő találkozik? Nyert ügy. Ha nem? Akkor meg megkímélitek egymást a felesleges köröktől, szenvedésektől. Mindig az kell, ami elérhetetlen. Pont azért, mert ez tart tűzben sok embert minden nap. Miután megszerzik, már nincs új céljuk és eldobják. Ne kövesd el ezt a hibát sem.
2014. nov. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!