Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sztetek milyen karit vegyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sztetek milyen karit vegyek lol-ban?

Figyelt kérdés
19-es szintű vagyok, top, mid, bot lane-re kellene egy nagyon erős kari de nem tudom kit vegyek meg. 11589 hp-m van.(tudom hogy nem ide tartozik de, itt vannak a legtöbben :D)

2014. nov. 26. 19:11
1 2
 1/11 anonim válasza:
Hát valami szexi, bögyös csajt :D
2014. nov. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Épp lolozok b+ azthittem rossz kategóriára kattintottam egyébként Ahri ha már szex témába írtad :D
2014. nov. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ahri nem kell :D
2014. nov. 26. 19:14
 4/11 A kérdező kommentje:
Én braum vagy vi-re gondoltam, szerintetek?
2014. nov. 26. 19:15
 5/11 anonim ***** válasza:

dupla adag hulyeseg...

hiaba vannak tobben, ha a Jatekok-ban tobben tudjak hogy mi az a LoL

es minden masodik LoL-os ennyire agyhalott hogy meg azt sem tudja eldonteni hogy mivel jatszon?

2014. nov. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 fahéjas Alien ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. nov. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
vegyél egy adag életet belőle a valóságban.
2014. nov. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 pixie.cute ***** válasza:

Je egy LoL-os :D. Én már 5 eve nyomom. Am nincs olyan ami mindharomra jo. Pl top-mid: Yasuo, Zed.

Vagy top-adc az Vayne.

De pl bot mid az morgana vagy velkoz.

vagy esetleg amit mindhárom helyen el tudom képzelni az nidalee meg termő. Esetleg jayve

2014. nov. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

vegyél kettőat vagy három is kijön belőle, ha már annyi hp-t (ip-t) összegyűjtöttél.

mit szólsz Lux-hoz? mides, viszont jó a zone control-ja (root és tócsa), így supportnak is viheted. és pajzsot is ad. később meg, supportitem és wardcsomag után tegyél rá ap buildet. Morgana is hasonló jóság, őt egy kicsit tankosítani érdemes az ultija miatt.

mindegyikkel megtanulsz skillshotot lőni meg kerek skillt ledobni.

2014. nov. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
alig használt centrifuga eladó fél áron!
2014. nov. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!